Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom level50/60(+)-ra...

Hogyan tudom level50/60(+)-ra növelni a karaktereim szintjét genshinben?

Figyelt kérdés

Fú bocsi most full elfelejtettem, hogy level 50 vagy 60 után kell erősebb bossokat megölni az újabb ascendhez :'D


Már lassan másfél éve játszok, és ezt az ascend meg level up dolgot annyira elhanyagoltam, gondoltam level50/60-asaon is elég jól mennek a karakterek, hagyom őket xD. De most már szeretnék egy kicsit "fejlődni". Vagy inkább a karaktereket fejleszteni.

Szóvalll láttam hogy erősebb bossokat kell megöljek, hogy tudjam ascendolni őket level 50/60 után.

Na és ezeket az erősebb bossokat hol találom meg?? Mert nekem még az alacsonyabb szintűek vannak meg szerte Teyvatban.

Légyszi segítsetek mert nagyon kezdőnek érzem magam xD Mondjuk részben az vagyok, AR 47-en vagyok, és kicsit gáz, mert tényleg, már lassan másfél éve megvan ez a fiók, valaki meg fél év alatt AR 60-on van már xD


Na mindegy köszönöm a segítséget!!



2023. szept. 23. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy halad az Adventure Rankod előre, úgy növekszik a világod szintje is, és minél nagyobb szintű a világod (lvl 8 a max) annál erősebbek lesznek a bossok is, érhető gondolom. A mostaniaktól erősebb bossokat egyenlőre nem fogsz találni sehol.
2023. szept. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jaaahaa.

Akkor lehet én vagyok hülye?!

Fú basszus volt egy nagy időszak amikor nem genshineztem, full elfelejtettem mindent.

Mindegy lecsekkolom, WL-t szerintem soha életemben nem néztem, hányas szintű.

Köszönöm a segítséget!!

2023. szept. 23. 13:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen :D Ha jól tudom, 50 vagy 55 szintű AR után érheted el a legnagyobb világszintet, ahol már tényleg magasak lesznek a bossok.
2023. szept. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor lesz mivel foglalkoznom a hétvégén, azt hiszem:"D

Nagyon köszönöm mégegyszer a segítséget!! Pipáltam mindkét válaszodat.:))

2023. szept. 23. 14:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk a bossok world leveltől függetlenül dobálnak fejlesztéshez szükséges alapanyagokat, 50-60-ig se juthattál el anélkül, annyi, hogy most még kevesebbet dobnak egyszerre.
2023. szept. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondstadt keleti részén van egy Midsummer Courtyard nevű domain - abban vannak az Ascension Questek. Ha Ar47 vagy, akkor neked most nincsen elérhető Ascension Quest, mivel a harmadik részt (AR45-nél) már teljesítetted, de az utolsó, negyedik quest (AR50-nél) még nem elérhető. Csináld meg mindennap a daily commissionjeidet, költsd a resined, és egy pár nap alatt eléred az AR50-et, akkor pedig majd szól a játék (a kövi update-től kezdődően pedig még egyértelműbb lesz, hogy pontosan mikortól mehetsz). Ha egyszer sikerül, akkor onnantól egyenes (de nagyon hosszú) az út 60-ig, nem lesz több Ascension Quest


AR60-at fél év alatt lehetetlenség elérni; az első kínai whale-ek is csak 11 hónappal a játék megjelenése után érték el. (a kínaiak előnyben voltak, mert náluk egy héttel előbb megjelent a játék) Nekem is két és fél évig tartott a procedúra :D

2023. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a saját szintjét akarja 60-ra vinni, hanem a karaktereit, 6-os :) ettől függetlenül igaz amit írsz természetesen
2023. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többi választ is! :D
2023. szept. 24. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!