Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnét tudnám megvenni a...

Honnét tudnám megvenni a Forza Horizon 4. és 5 részét? (Csak az alapjátékra gondolok) Találtam egy linket,de nem tudom,hogy érdemes-e onnét megvenni VISA kártyával? A linket bemásolom a kérdés alá.

Figyelt kérdés

[link]


PC-re szeretném majd,csak nem tudom,a vásárlás mennyire biztonságos...(Standard) verzióra gondoltam,csak nem tudom,hogy ez mit tartalmaz pontosan.


Magyarul arra szeretnék rátérni,hogy fizetős,maga a Standard verzió?


Mindegyiknél ott van GAME PASS,ami bizony fizetős,nem is kicsit...


Szerintetek megéri?(nem szeretnék havonta fizetni),nem tudom,hogyan lehet ezt megoldani.


Köszönöm szépen mindenkinek,aki tud segíteni.


Nagyon jó lenne a STANDARD verzió,csak ott nem tudom,hogy be lehet-e lépni Online eseményekbe,és még sorolhatnám.


Ha valakinek megvan a STANDARD verzió,azt megkérhetném,hogy hozzászólásban,vagy privátban írjon?


Még egyszer köszönöm mindenkinek,természetesen mennek a zöld pipák.



#link #Visa kártya #Forza Horizon 4. (Eredeti játék) #Online események,fesztiválok #Havonta fizetős-e?
2023. szept. 23. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A kiadás kiválasztásánál látod a fizetési módokat. A standard csak game pass-ben vehető meg, a többi csomagnál lehet kiválasztani, hogy game pass, vagy egyszeri vásárlás. A legbiztonságosabb, mivel ez a játék fejlesztőjének és kiadójának hivatalos áruháza.

A játékot online multinak írják le, így ez minden verzióban benne kell, hogy legyen.

2023. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, mégsem. A sima "4" kiadás vehető csak Game Passban, a Standard/Deluxe/Ultimate külön is. Az zavart meg, hogy ha kiválasztod a nem alapot, utána az alap eltűnik a listából.
2023. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindent.

Én meg ezt nem értem:


[link]


A linknél látod,hogy ha kiválasztod a Forza Horizon 4 Standard kiadást.


PC Game Pass

3 000,00 HUF/hónap


Ez a verzió fizetős lenne havonta?


Csak azt nem találom,hogy a STANDARD verzióban benne van-e a GAME PASS


Elvileg benne kellene,hogy legyen,nem tudom...

2023. szept. 23. 19:59
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt látom, hogy van zöld gombbal a Game Pass (ami havidíjas előfizetés), vagy mellette szürke gombbal az egyszeri vásárlás 21 ezer forintért.

Ha megvehető a Game Pass-ben a Standard, akkor a része is. Lehet azt kevered, hogy konzolokon külön fizetni kell a multi játékokhoz a hozzáférést, de annak Xbox Live Gold a neve, és csak a multiért felel. A Game Pass pár száz játékhoz ad hozzáférést (ingyenes telepítés amíg él az előfizetés) havi pár ezer forintért.


Egyszerűsítve:

- havi 3000 forintért előfizetsz a Game Pass-re, és megkapod benne a Forza 4 Standardot, a Forza 5-öt is

- megveszed csak a Forza 4 Standardot 21 ezerért.


PC-n nincs probléma vagy külön feltétel az online hozzáféréshez, ott nem kell érte külön fizetni, automatikusan benne van.

2023. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,nagyon hasznos információk voltak :)

Maradok szerintem a Forza 4. Standart-nál.

2023. szept. 23. 20:40
 6/16 A kérdező kommentje:

Mai anyagi világban,nem érdemes a GAME PASS.

De ez csak az én véleményem.

2023. szept. 23. 20:42
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
21 ezer forintért megvehetsz 1 játékot, amit 145 óra alatt ki lehet maxolni (napi 2 óra játékkal két és fél hónap alatt). Vagy 21 ezer forintból 7 hónapnyi Game Passot vehetsz, amiben van több száz játék.
2023. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
#6: Kinek mi éri meg. A Netflix egyetlen értékelhető csomagja kábé ugyanennyibe kerül, de engem a sorozatok nem kötnek le, a játékok annál inkább.
2023. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon igaza van,köszönöm még egyszer,szép estét nektek! :)
2023. szept. 23. 22:36
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Tuti GP-t vennék a helyedben, ha csak az alapjáték kell, aztán ott egy rakat másik cím amivel tudsz még játszani, na meg ugye ebben a 4 és az 5 is ott van azonnal.
2023. szept. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!