Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak én vagyok elképedve hogy...

Csak én vagyok elképedve hogy Niki Minaj meg egyebek vannak a CoD-ba?

Figyelt kérdés
21savage Niki Minaj Snoop Dogg meg Lara Croft csak szerintem rontják el a játékot. kiváncsi vagyok a véleményetekre, akinek tetszik miért akinek nem miért nem

2023. szept. 24. 05:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ohh hidd el nem csak CoD-ba vannak ilyen "crossover" dolgot. Ma már legtöbb multi játékba, de még mmorpg-be is előfordulnak Collab eventek, ahol hirességek vagy anime cuccok kerülnek be.


Engem személy szerint nem zavar, sőt...

2023. szept. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Engem inkább az zavar hogy semmi közük egy codhoz
2023. szept. 24. 07:57
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Engem totál hidegen hagy, ugyanúgy lövöm le skintől független. :D Én meg nem költök ilyesmikre, szóval felőlem pakolhatnak bele akármit.
2023. szept. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Most tetszett ide születni? A dilinyós skinek már a 2014-es Advanced Warfare óta velünk vannak. De amúgy sem érdemes úgy tenni, mintha a CoD valaha is katonai szimuláció lett volna, mert sosem volt az. Engem abszolút nem érdekel, hogy egy Navy SEALs kommandóst, vagy Nicki Minajt lövöm le, a célpont az célpont. Sőt, ezek a neonszínben világító, villámló, animált skinek kifejezetten jó célpontok...
2023. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

#4 Jaja, könnyü őket célozni. :D


Utolsó jó és rendes CoD a CoD 2 volt. Azóta csak esik a színvonala.

2023. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Master29 válasza:
26%
Nem csak te... Hányinger ami a napjaink Cod-jában zajlik éppen. :/ Ez már rég nem Cod. Ez az úgynevezett elbohócodás lassan minden értelmes játékot megfertőz. Az a baj, hogy erre van igény, és ezeket általában a sok csíra meg is veszi. -_- Maradjunk annyiban, értelmes gamer nem költ ilyen hányinger skin-ekre csak a hulladék rétege a gaming társadalomnak.
2023. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi más lenne ha nem az? Ugyanazt lehet benne csinálni mint a korábbi részekben, csak épp máshogy néznek ki azok akikre célzol.
2023. szept. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Aki azt állítja, hogy régen a CoD realisztikus katonai szimuláció volt, az vagy sosem játszotta, vagy az idő megszépíti az emlékeit, vagy magának is hazudik. Dolphin dive, bunny jump, strafe jump, slide, quickscope/noscope (sőt, 720° noscope headshot), mondanak valamit?

A CoD mindig is egy arcade shooter volt, pont.

2023. szept. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!