Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jelenleg melyik a legjobb...

Jelenleg melyik a legjobb prémium tank a WoT ban?

Figyelt kérdés

Hosszú kihagyás után ismét letöltöttem és úgy vagyok vele, hogy szeretnék egy tier 8 as prémium tankot.

T34 em van de azt már akkor untam.

Jó lenne egy közepes vagy nehéz harckocsi.

Jelenelg melyik a leghasznáhatóbb a játékban?(a nemzet mindegy)



2023. szept. 30. 18:05
 1/4 A kérdező kommentje:
AMBT normal?/deluxe/supreme ezekrol mit kell tudni?
2023. szept. 30. 18:06
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Inkabb jatsz par napot mig rajossz hogy sok regi motoros miert hagyta ott a francba a jatekot.

Utanna majd eldontod hogy tenyleg akarsz penzt pazarolni ra.

2023. szept. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mindenképp a normal-t választanám, ha ez a tank mellett döntesz, a többi csomag csak olyanokat ad, amivel amúgy is tele van a raktáram... (legalábbis nekem)...

A tankról pedig találsz videókat a neten és el tudod dönteni, hogy neked megfelel-e. Esetleg Skill4ltu oldalán is megnézheted mi a véleménye a mesternek: [link]

2023. okt. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdőknek elengedhetetlen a páncél nekik a 703 II 122 ajánlom, aki jobb annak skoda T56 vagy renegade
2023. okt. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!