Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Genshinben az AR Ascension...

Genshinben az AR Ascension 2-t melyik karakterekkel a legkönnyebb teljesíteni?

Figyelt kérdés

Már olyan ideges vagyok, rengeteg teammel próbáltam, de nem sikerül :((


Elmondom, milyen karaktereim vannak:


Traveler 60lvl

Raiden 40lvl

Xiangling 50lvl

Bennett 50lvl

Mona 60lvl

Collei 60lvl

Qiqi 50lvl

Noelle 50lvl

Kaeya 50lvl

Amber 50lvl

Lynette 40lvl

Sucrose 40lvl

Rosaria 50lvl

Shinobu 40lvl

Fischl 50lvl

Lisa 40lvl

Xingqiu 40lvl

Barbara 40lvl

Dori 40lvl

Candace 40lvl

Sayu 20 lvl💀

Sara 20 lvl💀

Kaveh szintén 💀



Hogyha valakit level uppolni kell, az nem gond. :)


Köszönöm!



2023. okt. 3. 21:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Traveller kettő L bocsi :((
2023. okt. 3. 21:49
 2/10 anonim ***** válasza:

A szint más dolog, mennyire vannak kiépítve a karakterek? Tudom alacsony szinten nem lehet 10/10, de azért cuccok vannak nekik normálisan adva? Illetve nem kell mindet a játék legelején, fókuszálj csak pár karakterre


A kérdésre pedig én vinném a következőket:

Kaeya(kell cryo), Bennett (heal+support), Collei/Amber, Mona


Electrot kb felesleges a végén lévő electro boss miatt

2023. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem én anno minden AR küldetésemet rosariaval + barbaraval csináltam, velük lefagyasztottam az ellenséget, aztán addig vertem őket ameddig kellett. off fieldnek xiangling + xingqiu..?
2023. okt. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azt olvastam egyszerűsítettek rajta, milyen enemyk lettek így, és neked mi okoz nehézséget?


Én Travi-Kaeya-Barbara-Yanfei csapattal csináltam végig mindig, bár Yanfeied nincs, úgy látom.

Általában az electro hypostasis szokott nehézséget jelenteni az embereknek, az ellen a dendro lett a legjobb, régen nekünk csak cryo és pyro volt, szóval amúgy azzal is leverhető. Fontos még, hogy olyan karakter legyen, aki folyamatosan/sokszor tudja applikálni az elemeket (nekem ez volt ugye Yanfei catalystként). Így Xiangling burstje, Collei (íjászként, talán belefér a 3 charged shot) vagy Kaeya burstje lehet a leghasznosabb.

2023. okt. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :D


1) Rendesen buildeltem a legtöbbet, legalábbis akit tudtam. :)

2023. okt. 4. 08:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Artifact is van mindegyiken. Ja nem bírod megcsinálni, erősödni kell, mert utána a kinti világban is problémáid lesznek
2023. okt. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a problémád velem. :D

De légy oly szíves és tartsd magadban, nem mondtál semmi okosat. :)

2023. okt. 4. 10:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, a 6os semmi sértő dolgot nem írt, csupán azt írta, hogy erősödnie kell a karaktereknek, mert ha az se megy, akkor problémák lesznek a rendes világban is


Illetve elírta a "ha" szót "ja"-ra

2023. okt. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 köszönöm. Igen, telefonon sokszor mellé nyúlok, az automatikus javítást meg kikapcsoltam, mert állandóan átírta amit írtam


Elnézést!


Kérdező, csak akkor válts world levelt, ha ezt a pályát meg bírod csinálni. Mert utána a boss olyan szintű lesz, hogy meg sem tudod sebezni. Nem ok nélkül vannak ezek benne.

2023. okt. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Folyt.


És a kinti világban is van elektro kocka, gyakorold azon, hogy kell vele harcolni

2023. okt. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!