Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet megtisztítani az...

Hogy lehet megtisztítani az SSO fiókot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kaptam pár hónapja egy SSO fiókot. Viszont utána derült ki hogy többen is feljárnak rá. Viszont volt egy lány aki elkérte tőlem az adatait merthogy van valami ismerőse aki "meg tudja tisztítani" vagymi. Hogy ne legyen benne senki. Viszont azt nem mondta el hogy ezt hogyan kell csinálni.


Tud valaki valamilyen módszert arra hogy hogyha kapok egy karaktert,hogy rakjam ki a többi embert,aki ismeri?


A bunkó emberek kerüljenek!



2023. okt. 15. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy tisztítás, ez egy átverés. Ha kiadod a belépési adatokat, el fogják lopni a fiókot, mert átírják az e-mail címet és jelszót.

Ha már megadtad, villámgyorsan változtass jelszót.

2023. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
E-mail címet nem lehet változtatni és jelszót is csak úgy, ha az e-mail címhez hozzáférsz és rákattintasz a megerősítő linkre. Pont azért van így, hogy ha valaki be is jut, ne tudja ellopni. Szóval ez a "kaptam" dolog nem játszik. Ha szeretnél egy sajátot ami csak a tiéd regisztrálj egyet.
2023. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég rendesen át lettél passzírozva, soha ne add meg senkinek az adataid.
2023. okt. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Alap járaton tök mindegy hogy megadtam e neki vagy nem. Mert amúgy is tudták sokan az adatokat. Nem én voltam ez egyetlen aki ismeri.
2023. okt. 17. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél egy olyat karit amibe senki nem lép be csak a tiéd regisztrálj egyet és ne add meg senkinek az adatokat. Ehhez a karihoz amit mondasz ki tudja hány ember fér még hozzá és ez egy nagy átverés hogy megtisztítás😂Olyan nincs
2023. okt. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!