Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szaggat a krunker?

Miért szaggat a krunker?

Figyelt kérdés

Hali. Igen, ki lehet találni, én ezzel szoktam elütni az időt, de van egy kis probléma. A saját otthoni laptopomon egy 10-15 perc játék után a stabil 60-90 fpsről lezuhan olyan 20-30ra és fogalmam nincs miért. Minden beállítást levettem a laptopon, semmi nem fut a háttérben, még a hardveres gyorsítás is bent van. Nincs egy csúcskategoriás gépem, de 8 gb ram, intel hd graphics 4000 azért csak el kéne hogy futtassa, figyelembe véve azt is hogy ez a gond nem merült fel a sulis gépeken amik sokkal rosszabbak mint nekem van, és ott a haverokkal simán toltuk a partykat lyukas órákban:D

Otthon viszont egy 15p játék után f*s és nem tudom miért


(Mellék infok : laptopom képernyője betört, külső monitort használok, intel core i5 3320m, 8giga ram, integrált kártya, lenovo T430, win 8.1)


Egy fél év és kigyűlik egy új gépre (főleg a sulihoz kéne) de addig is szeretném elütni az időt haverokkal az egyik kedvenc játékommal:)


Előre is köszönöm a válaszokat



2023. okt. 16. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy eléggé átlagszintű laptop és a valaha volt legsz#rabb OS win8 együtt... Vajon hol is lehet a gond...
2023. okt. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon megtalálod a választ, oprendszer pl nem felel meg a jó futtatás feltételeinek: [link]
2023. okt. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

felmelegszik, azért hogy ne egy masszaként csurdogáljon le az alaplapon a proci, leveszi a teljesítményt, ezért viszont beakad a játék, hiszen az eddig megszokott számítási teljesítmény is esik egy jó nagyot.

Szét kell szedni, teljesen portalanítani, különösen a be és kifújó ventiknél (ehhez ki kell venni magát a ventit is, mert ott szeret felgyülemleni), illetve némi friss hőátadó paszta a proci meg a hűtőszál közé.

Izopropil alkohol jó pucoláshoz fülpiszkálóval, esetleg sűrített levegő, de ha nincs más egy pár száz forintos puha, nem használt festőecset is csodákra képes.

2023. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az utolsóra nem is gondoltam, már régen volt takarítva a kicsike, a hetekben rendbe is rakom szerintem.

Az osra meg amúgy nem is gondoltam😅 Köszi hogy felnyitottátok a szemem, hetekbe megpróbálok valamit kezdeni vele amíg nem lesz meg az új gép


Köszi mindenkinek:)

2023. okt. 17. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha X ideig jól megy és utána belassul a gép/beesik az FPS az általánosan melegedési probléma vagy megtelő memória tapasztalataim szerint, ott érdemes mindig körülnézni elsőként.

Ha nem, akkor lehet tovább menni.

2023. okt. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!