Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell wither skeleton...

Bvarga98 kérdése:

Hogyan kell wither skeleton koponyát szerezni (Minecraft Java Edition 1.20.1)?

Figyelt kérdés

Tegnap levágtam kb. 200 wither skeletont egy Nether Fortressben, de egyik se dobott koponyát. A legrosszabb az, hogy a fegyvereimen Szerencse III enchant van rajta.

Ezzel kb. 3 órát foglalkoztam.

Van valamilyen technika, amivel több eséllyel dob koponyát (survival módban)?


A withert szeretném vele megidézni, amivel XP-t szeretnék szerezni Enchanthoz.



2023. okt. 16. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Más módszer nincs, a szerencse enchantmenttel van a legnagyobb esélyed. A wither viszont xp szerzésre nem a legalkalmasabb, inkább bányássz kvarcot vagy csinálj egy blaze farmot.
2023. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Számít, hogy a csonti fejét vagy a testét ütöm?
2023. okt. 16. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem számít.
2023. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerencse 3 az nem ad semmi bónuszt, kivéve ha bányászol, esetleg olyan blockot ütsz, aminek van drop rateje - például levél, krumpli (betakarításnál)

Kardnál/baltánál kell zsákmányolás 3, az fogja megnövelni az esélyed a koponyára


"A withert szeretném vele megidézni, amivel XP-t szeretnék szerezni Enchanthoz."

Használj csiszolókövet, amivel a feleslegesen enchantolt cuccokról leszeded az enchantot

Illetve, a withernél sokkal könnyebb, ha újra megidézed a sárkányt, bár nem ugyanannyit ad, mint legelső alkalommal

2023. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem a zsákmányolás 3-as kardom segített! Viszont, ha nagyon sok koponya kell akkor egy idő után érdemes egy wither skeleton farmot építeni! Rengeteg farm tutorial van fent YouTubeon, viszont ami szerintem jó és még magyar is az Rolix Minecraft Mesterfokonjának 39. része. Érthetően magyaráz, elmondja mi miért úgy van ahogy, és könnyen meg is lehet érteni!
2023. okt. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hello!

Igen, azóta rájöttem, hogy zsákmányolás 3-mal gyorsabban haladhatok.


Köszi a válaszokat!

2023. okt. 29. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!