Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért csinálja ezt a lol?

Miért csinálja ezt a lol?

Figyelt kérdés
Nyár végén, ősz elején feljutottam platinába. Aztán kihagytam 2 hetet (zh-tam egyetemen, barátnőmmel voltam stb) és mintha teljesen másképpen állt volna hozzám a játék. Elkezdett Silveres játékosokat bedobálni hozzám és olyan csapattársakat kaptam akikkel nem lehetett konkrétan játszani. Troll pickek, intelések stb. Nunu top, Ashe jg és hasonlóak. Jax 15 farmmal 20 percnél, a midesünk 5!! szint hátrányban volt az ellenfelével szemben. Én sem vagyok tökéletes és nem is Faker vagyok de elképesztően rossz társakat kaptam sorozatosan. Nem pár meccsen keresztül. Régebben is volt olyan, hogy 1-2 napig ilyen volt a helyzet. De most 2 hétig. Platina4-ből sikerült Gold4-ig visszaesnem. És a legtöbb meccs tényleg olyan volt,hogy annyira intelt valaki (vagy többen is) hogy reménytelen volt.

2023. okt. 17. 23:13
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia!


Az új rang (smaragd) teljesen összekavarta a matchmakinget. Gyakorlatilag platinától bronzig bárki kaphat bárkit.


Szezon vége van. Ilyenkor még több a troll játékos sajnos.


Én is hasonló okok miatt hagytam abba a rankedezést mint amit írtál kérdező. Hiába ül le az ember szórakozni ha mások szándékosan elrontják az ember élményét.

2023. okt. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!