Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb (videó)játék, amit valaha készítettek?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül a kedvenc játékotokra gondolok, hanem, mint játék mi az, amit a mai napig nem sikerült megismételni?

A kedvenc játékom a Life is Strange, de szerintem a Deus ex (1) a valaha készített legjobb játék. A történet, a karakterek, a szabadság, a hangulat és legfőképpen a zenéi. Szerintem a mai napig nem készült olyan játék, ami felérne hozzá.



2023. okt. 21. 00:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
nier automata
2023. okt. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Nincs olyan hogy "legjobb" Mindenki más és mást szeret. Maximum kategóriájába kiemelkedő játék van.
2023. okt. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
42%
Marvel vs Capcom
2023. okt. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#2: véleménye mindenkinek van. És a kérdés úgy kezdődik, hogy "szerintetek".
2023. okt. 21. 08:58
 5/22 anonim ***** válasza:
35%

Ami a gyerekkoromnak kedves, az a Need for Speed legelső öt része, Top Gun Fire at Will, Stunts, Colin McRae Rally első pár része.


Nagyon sokat nyúztam később a MOHAA, CoD 1 és 2, BF1942 játékokat.


Az Assassin's Creed Black Flag az egy mestermű nálam, hihetetlen sok részlet, hatalmas map, jó történet, rengeteg extra. Hibátlan. Origins szinténm imádtam.


Nagyon sokat nyúztuk barátommal a Guild Wars első részét meg a kiegészítőit.


A GTA játékok nálam szintén örökzöldek, a III-nál csatlakoztam a szériához még 2001-ben. Nem volt hozzá gépem, laggolt még felülnézetben is, de annyira beszívott az atmoszféra, hogy nem érdekelt. :D Ha már R*, a Red Dead Redemption játékok is egy nagyon igényes és részletgazdag világ, imádtam azokat is.


Mass Effect 1-3, nincs ember, akinek be kellene mutatni, nagyon kevesen vannak, akik nem szerették. Brutális, ahogy kihúzta az embert az életéből, hétköznapjaiból és berántotta egy teljes más világba.


Sok mást sorolhatnék még, de hogy most melyik a legjobb, nem tudnék választani, csak arra visszaemlékezni, hogy melyek voltak azok, amik odacuppantottak mint egy mágnest.

2023. okt. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Tetris. Bárki két perc alatt meg tudja tanulni, de mesterévé válni henéz, mégis függőt csinál még a nagymamákból is.
2023. okt. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nehez csak par cimet mondani. Nem is inkabb a jatek, hanem maga a vilaga, karakterei kimagasloak.

Sci-fi rajongo vagyok, igy Borderlands, Mass-effect, (foleg korabbi) Fallout, Half-life.

De strategiaban is szamomra kimagaslo volt a Starcraft es a Heroes of M&M 3.

2023. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
31%
Erre még úgy sem tudnék válaszolni, hogy "szerintem" melyik a legjobb. Ugyanis rengeteg eltérő játék van, teljesen más műfajjal, játékmenettel, amiket egész egyszerűen lehetetlen egymással összehasonlítani. Most a Mass Effect a jobb, vagy a Super Mario Bros.? Tök más kategória a kettő. Az Assassin's Creed a jobb, vagy az F1 2022? A Tetris a jobb, vagy a Heroes of Might and Magic?
2023. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%
Az Untitled Goose Game természetesen. Csak az mond mást, aki még nem hallott erről.
2023. okt. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Toribash. Azóta sincs ebben a műfajban új játék, ami elég gáz de értem rétegjáték és nem egy nyílt világú püföld azt az egy két gombot mint egy idióta játék ami széles körnek a szintje.
2023. okt. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!