Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Crusader Kings 3-hoz van...

A Crusader Kings 3-hoz van magyarítás?

Figyelt kérdés
Ha van akkor küldenétek linket?

2023. okt. 23. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Miért nem keresel rá az adatbázisban?


[link]

2023. okt. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
#3 Pontosan. xD Ha ide, erre az oldalra rátalált, regisztrált és kitudott írni 1 kérdést, akkor nem igaz hogy google-t ne tudná használni. :D Mérföldekkel hamarabb is eredményt érne el. :D De mint írtam a mai nemzedék lusta erre.
2023. okt. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy jött le hogy fiatal vagyok de ok...
2023. okt. 27. 23:00
 4/15 A kérdező kommentje:
plussz az a magyarítás nem teljes. Ezért kérdeztem hogy valahol máshol csináltak magyarítást. én nem találtam ezért kérdeztem. ezért van ez az oldal. Bár ennyi eséllyel kb. minden kérdésre azt lehetne válaszólni, hogy keress rá a google-n
2023. okt. 27. 23:04
 5/15 anonim ***** válasza:
Magyarítások portál az összes magyarítás "hivatalos" oldala. HA ott nincs akkor SEHOL máshol nem találsz. Van még valami gépi szutyok fordítási oldal, de az minőségileg is olyan hogy...
2023. okt. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én értem, de ezt nem tudtam ezért is kérdeztem meg. Kerestem googlelön is de nem találtam. Volt már pár játéknál olyan alkalom hogy interneten egyáltalán vagy nehezen lehetett megtalálni a magyarítását és itt valaki megkérdezte és küldtek neki egy letöltési linket ami nem mindig a magyarítások portálhoz volt köze.
2023. okt. 29. 11:13
 7/15 anonim ***** válasza:
Lol. Érdekes ez a gyakori. Ki lett törölve a hozzászólásom mert valakinek megsértődött azon, hogy google a barátod? Ez szégyen.
2023. nov. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sajnálatos
2023. nov. 4. 19:39
 9/15 A kérdező kommentje:
De ez van...
2023. nov. 4. 19:42
 10/15 A kérdező kommentje:
de nekem lett igazam
jan. 11. 12:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!