Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assassin's Creed cimű...

Az Assassin's Creed cimű játék sorozatban a legelső rész miért lett olyan könnyű? Lehet hogy butaságot beszélek de szerintem a játék szerintem túl könnyü lett. most csak nekem nem nehéz vagy tényleg ilyen egyszerű a játék?

Figyelt kérdés
A Unity is hasnló volt nekem.

2023. okt. 30. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Írtam már itt, AC 1 az nagyon gyenge eresztés lett, a 2-vel kezdődött a jó móka.
2023. okt. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

AC 1 az nagyon gyenge


Te hány éves voltál mikor az AC 1 megjelent?

Vagy netán még meg sem születtél akkor?


Csak mert az AC 1 a megjelenése idejében egy szenzációs mérföldkő volt a videójátékok világában.

2023. okt. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2007 es a legelső rész nem?
2023. okt. 30. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
#2: Maximum történetileg és grafikailag volt mérföldkő, mert maga a játék hihetetlenül unalmas, nehezen irányítható (mászás, parkour, harc...) és repetitív volt.
2023. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, 20 éves voltam kb, az első részre értem. Grafika jó, alapötlet is, de ahogy a 4-es írja, irtó unalmas, elbénázott volt.
2023. okt. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazából egyik AC játék sem valami nehéz szerintem, nem is az a lényegük.
2023. okt. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tippelném, elég hányatott sorsa lehetett fejlesztéskor, mert tartalmilag egyáltalán nem keltette kész játék benyomását. Mintha egy késői alfa, korai béta állapotú játékot technikailag rendbe raktak volna, de játékmechanikailag és a történet mellékszálait kivágták volna, hogy a megjelenésre kint legyen.


Azért is gondolnám ezt, mert ez volt az Ubisoft egyik első tényleg next-gen játéka (Xbox Classicra és PS2-re már nem jött), teljesen új játékmotor, és teljesen új IP, amit eredetileg Prince of Persia spin-offnak szántak.

2023. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!