Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cs 1.6 szerverekről miért...

Cs 1.6 szerverekről miért tűnt el az emberek nagy része, az elmúlt pár évben?

Figyelt kérdés

2023. nov. 1. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Mert 2003-as játék. Az öreg játékosok már kiöregedtek belőle, a fiatalok meg CS:GO-znak, vagy még inkább, Valorant-oznak.
2023. nov. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Vagy a sz#r EPIC-es Fortnite rohasztja a mai fiatalok agyát.


De igen #1 jól leírta. Aki régen tolta mára már kinőtte, a mai fiatalság meg szerintem nem is ismeri. Én sose toltam cS 1.6-ot, ismerni is csak azért ismerem mert akkor volt "menő" amikor még általánosba jártam és osztálytársaim szinte mindenki azt tolta. :D

2023. nov. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Mert az a generáció már rég felnőtt és kinőttek belőle, vagy akik még játszanak inkább CS GO és egyéb más modernebb játékokkal tolják.

A 2000-es években amikor ez még menő volt, akkor én is aktívan játszottam javarészt haverokkal suli után az infó teremben LAN-oztunk mert akkor még nem volt mindenkinek otthon internet hozzáférése. Utána 2005-2007 környékén Call Of Duty 1-2 játékokkal nyomtuk keményen amik akkoriban még menőek voltak, a mai fiatalok közel sem ismerik ezeket. Meg mi haverokkal leginkább a Star Wars Jedi Knight 3 Jedi Academyvel nyomtuk multiba, meg Lineage 2-vel ami a WOW-hoz volt hasonló, ugye a WOW volt a másik népszerű game akkoriban még és akkor a CS 1.6 már kezdett kihalóban lenni ahogyan az összes többi akkori játék.


Most ugye a CS GO, Fortnite meg egyéb más gamek a menők manapság, de előbb utóbb ezek is lecsengenek és lesz majd más ahogyan mindig.


Nekem a maiak közt egyedül a GTA Online az ami leszokott kötni főleg a téli időszakban amikor kint már semmi dolog nincs a kertben, udvaron, és egyre jobban a zárt műhelybe meg szobába kerülök, akkor szoktam így játszani heti pár órát és ennyi.

2023. nov. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

sajnos én csak a végén 2016-tól kezdtem el, szomorú, hogy mennyi mindenről maradhattam le, engem ezek a fosnájt meg hasonlók hidegen hagynak


a sok modern ingyen játék mellett szerintem azért országosan lehetne 1-2 száz játékos akik életben tartanak néhány szervert márha csak nosztalgia miatt is


Zsotamotya

Dodó

Habony Arpad

Unikornis NIKI

és többiek

Hol vagytok?

2023. nov. 2. 01:35
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
A CS 1.6 nem 2003-as tudtommal, hanem 1999-es mod, a Half Life-hoz lett eredetileg csinálva. Én azt vettem észre vannak még azért. Gamestate és gametracker szerver kereső oldalakon találtam a HUN The Rock Bottom szervert meg a jó kis Joke Almighty Fun Gungame vagy mi ahol mentek 10+ éve a hangtorzítós mikrofonos trollkodások. Emlékszem 2009-2011-ben még nagyon sokan tolták. De pl. a SAMP is ilyen, teljesen kihalt már a magyar community. Manapság már a legújabb CS 2-vel játszanak meg CoD Warzone, a CS:GO is már 11 éves game.
2023. nov. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%
Miért kellett lepontozni az 5-öst, kisgyerekek?
2023. nov. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!