Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Hades mennyire nehéz játék?...

A Hades mennyire nehéz játék? Ha én nem tudtam végigjátszani akkor béna vagyok?

Figyelt kérdés

Hányszor kell meghalni benne, mielőtt haladni tudok? Ez egy rogue lite szóval nem veszítek el abszolút mindent de már meguntam annyiszor meghalni.


Vagy óra szerint, hány órába telik míg egy béna játékos végigviszi?


2023. nov. 2. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


A leglassabb mindent is megcsináló 300+ óra volt. Szóval nem épp rövid játék, mivel föleg grindelni kell.

2023. nov. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz játék, de tanulható. Nagyon függ a siker attól, hogy milyen "leosztást" kapsz, milyen ellenfeleket sorsol ki a véletlengenerátor. A fegyvereken, boon-okon is sok múlik, pl. az íjat a legjobb late-game fegyvernek tartják, de én azzal képtelen voltam játszani.

A "végigjátszás" eléggé relatív fogalom. Ha csak egyszer végigmész a pályákon, és legyőzöd Hadest, azzal nincs vége a játéknak. TÍZSZER kell legyőznöd ahhoz, hogy a valódi befejezést előcsald, és azzal még mindig nincs vége a játéknak! Egyre újabb sztorielemek, szereplők, mellékküldetések jelennek meg, építheted, bővítheted a bázisodat, új nehézségi szintek, kihívások, jutalmak jönnek be. Hihetetlenül tartalmas játék.

2023. nov. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Senki nem béna ha nem tud végigjátszani egy játékot. Ha szeretnéd kihívni magad, addig gyakorolsz amíg menni fog. Kb. senkinek sem lehetetlen.
2023. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!