Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Silkroad, CABAL online vagy...

Silkroad, CABAL online vagy Perfect World? Melyik a jobb game?

Figyelt kérdés
Indoklással kérem és ne írjatok ilyeneket hogy ez de szar meg az de szar!
2010. okt. 19. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Lineage 2

Jó grfika, kevés gépigény, nagy világ, és házi szervert is tudsz csinálni ha ügyes vagy. :)

2010. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én a fenti 3 játék közül kérdeztem.És a lineage2 nincs köztük...mellesleg avval már játszottam de meguntam :|
2010. okt. 19. 20:11
 3/10 Gerapppa ***** válasza:
Silroadbn az a gáz hogy kész lehetlenség feljutni a szerverekre,de sztem 3közül a legjobb a cabal az olyan elmegy engem nem nagyon fogott meg az a tény hogy nyillal és karddal mászálnak de hiper-szuper lebegő deszkákon szálguldanak :P a Perferct World meg gagyi :)
2010. okt. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
hülyeség silkroadban már akár mikor feljuthatsz, és szerintem elég jó játék én arra szavazok
2010. dec. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Cabal unalmas Silkroad még unalmasabb és a sok arab elrontja a játék élményt PW se vmi hejj de jó (PWzek) de lehet fejlodni és normális a társaság de ez is unalmas nagy szinten próbáld ki mind3at vagy nézz videot és azalapján dönts ha lusta vagy és fejlodni akarsz akkor mindenképpen SRO ha inkább a társaság akkor PW^^
2011. jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
PW. *.*
2011. márc. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Silkroad, egyértelmű:D
2011. máj. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Tuti hogy PW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Perfect world ^^ régebb óta játszom vele és szerintem nagyon jó *.* normális emberekkel (nem úgy mint pl metin2 -.-) gyors fejlődés, nagyon szép grafika és a játék élmény sem utolsó ;D

(bocsi , hogy csak most írok, de most keveredtem ehhez a kérdéshez és gondoltam leírom a véleményem :))

2012. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én sro-ra szavazok
2012. szept. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!