Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta V eltűnik teljesen?

Gta V eltűnik teljesen?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha kijön az új GTA VI akkor az elődjét teljesen elhanyagolják? Mindenki annyira várja de szerintem fele várakozónak nincs meg hozzá a kellő gép,ha pc-n játszik persze... Szerintetek jönnek továbbra is a frissítések és azért marad pár ember vagy olyan lesz mintha nem is létezett volna?

nov. 9. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Ha az online részét ugyanolyan aktívan akarják életben tartani, akkor át lesz csoportosítva minden erőforrás az új kiadásra, hiszen abból kell most a bevételt generálni. Az V marad abban az állapotában ahogy hagyták, és még így is elég dicséretes dolog hogy 10 évvel a megjelenés után is folyamatosan támogatták. Más játékoknál 1 évig kijönnek még kisebb DLC-k, utána becsomagolják egy GOTY-pakkba, és ennyi volt.

Valószínűbb, hogy nem lövik le az V szervereit a fel nem zárkózó játékosok miatt, de az aktivitása meg fog csappanni. Ha megnézed a Steam-es statisztikákat, hogy százezrek ugranak neki a premier AAA játékoknak is, bőven lesz ember aki egyből elkezd majd játszani, vagy a bejelentésre készülve cserél PC-t. CS2-t most ebben a percben 862 ezres játszanak, pedig nagyot ugrott a gépigénye.

nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom a szerverek maradnak, az aktivitás rajtuk szerintem is lanyhulni fog, de a content már nem az V-re fog irányulni.


Amúgy egy GTA-t a modok is életben tartanak, szóval teljesen eltűnni nem fog, mert még ma is jön ki mod a III-hoz is. Természetesen ma már csak inkább nosztalgiázik az ember egy III-mal VC-vel vagy SA-val, akár IV-gyel, de az V biztos, hogy nagyon sokáig a modderek látókörében marad. Jönnek majd a VI-ból importált dolgok, pl karakterek, járművek, úgy hogy a single rész sokáig él még.

nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Engem inkább az online része érdekel a single túl sokszor ki lett játszva mikor még drága volt a játék én meg csóró :D
nov. 15. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!