Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A LOL Wild Rift androidban...

Kedves Vezető kérdése:

A LOL Wild Rift androidban erősebb, aki nagyobb szinten van ?

Figyelt kérdés

Most kezdtem ismerkedni a LOL-el, és gondolom olyan mint az Overwatch, hogy a szint csak preztízs', de már nem vagyok benne biztos, ezért kérdem.

Vannak már jó karaktereim, faszául beállítom a skilleket, stb, de mégis, minden meccsben van hogy max 2 ütéssel, vágással, lövéssel, stb hazavágnak, épp hogy megjelenek a csatatéren. Rohadt O.P pár player. És egyik karakter se sebez valami sokat, ha full tank karaktert, vagy dps t csinálok, akkor sem.

Lvl 13, tudom, nem nagy szám, de nem tudom itt van e jelentősége. :)


Pubg-z ni szoktam még, ott a Ban Pan Securitynek hála csak androidosokkal vagyok, fair play van olyan szempontból is, hogy nem jönnek bill+egér+100fps+bazinagy UHD monitorral mondjuk, őket összerakja a matchmaking. Általában benne vagyok a Top 10be, sokszor maradok utolsó, konzolon is játszom, gamer vagyok, annyi nem béna szerintem. Köszi! :)



nov. 12. 21:04
 1/1 A kérdező kommentje:
*annyira
nov. 12. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!