Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cyberpunk tapasztalatok?

Cyberpunk tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mennyire fut jól prevgen gépeken? Én egy xbox one s-re vettem a játékot, és kicsit félek mennyire fog futni. A Witcher a kedvenc játékom, így hajlandó vagyok a technikai hibák fölött átnézni, ha a játék minősége kárpótol. Az egyetlen hiba, amit nem tudok megbocsátani, az a crash

nov. 21. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Mire gondolsz prev gen alatt? nekem gtx 1080-nal meg ryzen 3600-zal kiválóan ment QHD-ben max grafon ~50-60 FPSsel városon belül, ahol sok az üvegfelület.


Szerintem nagyon sokat javítottak rajta megjelenés óta, a mostani Phantom Liberty DLC-je pedig díjat nyert az arany joystick-en mint legjobb kiegészítő, ami azért nem kis szó.


Ami engem kissé zavart, nincs new game+, bár a befejezést ismerve eléggé röhejes lenne, de moddal szerencsére sikerült kipróbálnom mit tudna egy teljesen maxolt képességű V, hát elég undorító.

A skill fát átgyúrták (megszüntették a fő ágon belüli al ágakat, pl Body-ba ha beléptél felül még lehetett váltogatni athletics, annihilation meg street brawler közt, most belépsz és egybe nyom mindent az arcodba), ami nekem pl fájó pont volt, de ki mit szokott meg persze.


Nekem megjelenés után 10 hónappal se crashelt ki, talán most még jobb lett.


Ami kissé zavaró a seg*hülye NPC-k, lelősz egy ellenfelet és elmászkál 'Gyere elő, nem fogunk bántani' stb, lekéselsz mellette valakit, hörög a saját vérébe folytva ez meg jó Skyrim-esként "Must be the wind!" aztán megy tovább stb.

nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Prevgen alatt xbox one s-t értek, ahogy ke is írtam a következő mondatban. A Phantom Liberty bánatomra emiatt nem is elérhető nekem, ha jól tudom, az csak next-genre jelent meg
nov. 22. 06:37
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Ja, konzolra teljesen jó, stabilabb.
nov. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"díjat nyert az arany joystick-en mint legjobb kiegészítő, ami azért nem kis szó."


Hűha, pár száz ember tudja ebben a kis országban, mi a rák az az "aranydzsojsztikk", de persze, nem kis szó, aha...

nov. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"ebben a kis országban" - azért mert a többség tudatlan, arról nem én tehetek.
dec. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A 2.1 Ultimate nagyon jó játékélményt kínál.
dec. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!