Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek ki lenne a Red...

Szerintetek ki lenne a Red Dead Redemption 3 főszereplője?

Figyelt kérdés
Mivel szerintem az első két játék története a végéhez ért, nem tudom elképzelni hogy hogy csatolnák az új karaktert/ganget a Van Der Lindékhez, illetve John és Arthurhoz. (ha egyáltalán lesz rdr3)

nov. 22. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Jack vagy Sadie.
nov. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én RDR3-ban még visszább mennék az időben, a vadnyugat aranykorába. Szóval egy tök új főhős kellene.
nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ha visszább mennénk még esély is lehet(ne) arra hogy Uncle egyen a főhős
nov. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Maga a vadnyugat világ is 1912-ben lezárult, nincs hova vinni előrébb az időben.


Uncle, hm, szerintem nem olyan karakter amiből valami nagyot lehetne alkotni, mint teljes értékű játék. Hosea talán jobb lehet.


Hasonlóképp tudnám elképzelni, mint a 2-ben, hogy egy teljesen ismeretlen vagy kevés szerepet kapott karakter lesz a főszereplő. Pl. Charles Smith. Gondolkoztam Dutchon, de lehet ő túl sok, vagy túl sokat tudunk róla. Aztán lehet pont ő vele lehetne egy maxi sztorit hozni, mi vitte rá az outlaw életre, ki mikor miért csatlakozott a csapathoz, kivel mikor szűrte össze a levet, stb stb.


Arthurt is bele tenném, de mint mellékszereplőt, nem játszható karakterként. Vagy, epilógusként, DLCként kaphatna egy kis szerepet, mint átvezető az RDR2-be.


Visszatérve az új karakterre, mondjuk szerintem nagyon nehéz lenne beleszőni az RDR sztoriba, mert meghal a játék végén, mint Arthur? (Hogy válasz legyen arra a kérdésre, miért nem szerepel az RDR1-ben) Volt már. Letelepszik, mint John, ezáltal "eltűnve" az RDR2-ből? Ez a poén is el lett sütve.


Ja, jókat lehet erről brainstormolni. :)

nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Györffykee ***** válasza:
58%
A Red Dead Redemption 2 igazából a Red Dead 3. Sokan nem tudják de volt egy Red Dead Revolver nevű játék is aminek egy bizonyos Red Harlow aki egyes teóriák szerint Uncle. Szerintem a következő játékba inkább lehetne egy Új karakter vagy egy olyan karakter aki az egyik Van Dér Linde tagnak egy rokona vagy valami ilyesmi. Szerintem az sem lenne rossz ötlet hogy kicsit az ellenséggel legyünk a játékban, nem feltétlen valamelyik régi bandára hanem bármilyen olyan bandára ami brutálisabb, kegyetlenebb és még nem volt a játékokban. Esetleg Red Harlow történetét is kicsit jobban megtudhatnánk aki ahogy mondtam lehet hogy Uncle, bár egyesek cáfolják ezt, azért menő lenne úgy is Red Harlow-al játszani hogy ő Uncle vagy egy Van Der Linde bandától teljesen különálló Red Harlow.
jan. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!