Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kedvet kaptam hétvégén a...

Kedvet kaptam hétvégén a Minecraftozáshoz. Korábban még nem játszottam vele, de megtetszett. Viszont totál elbizonytalanodtam, mert kétféle verzió van, ha jól értem: Bedrock || Java. Melyiket lenne érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2017-es MacBook Airen játszanék. Semmi konzol, stb. Eleinte egyedül, később akár barátokkal. Köszönöm előre is a segítséget.

nov. 26. 17:24
A kérdező szavazást indított:
Bedrock
Java
15 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi crossplay-t nem akarsz(konzolosokkal) akkor Java mindenképpen.
nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

A Bedrock - szerintem! - eléggé egy elcseszett "másolás" az eredeti játékról. Talán annyi előnye van, hogy lehet PC-ről konzolosokkal/mobilosokkal játszani. Minden másra csak a Java!

+ Modolni is csak Java-n éri meg, mivel szinte csak arra jelenik meg minden.

nov. 27. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

(2. vagyok)

Egyébként teljesen mindegy, hogy melyiket veszed, mert mindkettő teljes játékot megkapod. (Java, Bedrock)


Ezt érdemes megvenni: [link]

nov. 27. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, megvettem. Nagyon király játék, máris ráfüggtem :)
nov. 27. 16:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!