Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps4 játékok, ha kijön egy új...

Ps4 játékok, ha kijön egy új széria, az új játék új történettel-folytatással, vagy a régi feltúrbózva, hang - kép stb?

Figyelt kérdés

Például god of War - god of War III

Resident evil



dec. 4. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre nincs szabály, a készítők döntik el, hogy mit csinálnak egy új epizóddal.

PS4-re már semmi ilyesmi nem fog kijönni.

Általában a "Remaster" jelenti azt, hogy a játék tartalmilag változatlan marad, de a grafikát, hangokat, stb felhozzák a mai színvonalra: nagyobb felbontás, részletesebb textúrák, több FPS, stb.

A "Remake" viszont egyfajta újragondolása a régi játéknak: új történet, új pályák, stb.

dec. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem voltam egyértelmű, arra gondoltam, hogy az eddig kijött játékokkal mi a helyzet.

Egyes játékoknál a számozás az új játékot jelent vagy a régi játék új köntösben.

Ajándék tippet kaptam kamasz gyereknek, de ha csak egy grafikailag felújított játék van a dobozban, ami már megvan neki, nem lesz nagy az öröm. Ha a történet folytatása, úgy igen.

dec. 4. 14:01
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A konkrét játéknak nézz utána.

Általában a felújítottat szokták valamilyen formában jelölni a címben, de nem minden esetben.

dec. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!