Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri C0 Raiden Shogun?...

Megéri C0 Raiden Shogun? (Genshin 4.3)

Figyelt kérdés
Szükségem van, hogy kívánjak rá? Keqing és Fischl electro karaktereket használok. Kérdezzetek még ha van kérdésetek a profilomhoz. (Milyen karaktereim vannak? pl)

dec. 8. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem C0 fegyvere nélkül (Catch van) és én megvagyok vele elégedve, crit esetén maxra töltött ultival (ami a hátán van) legalább 50k, utána is 5-6/ütés
dec. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd magát a karaktert akkor ja, megéri.


Nekem is c0 van, és raiden national csapattal 150-200k támadása van.

Vagy dendro reakció csapatokba is jó, ott meg elég csak elemental masteryt adnod neki, hogy használható legyen.

dec. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mi lenne a különbség a három karakter között?
dec. 9. 04:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy melyiknek milyen szerepe van, milyen módon támad és hogy jó legyen, ahhoz milyen csapatot érdemes használni
dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, de ezt ki tudnád fejteni kérlek? Keqing vs Shogun main dps vagy Fischl vs Shogun sub dps / support. Miben lennének mások. Tudni szeretném, hogy szüksége van-e az account-omnak rá.
dec. 9. 18:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Raiden Shogun még mindig a legerősebb electro karakter, ennyi az eltérő a többitől, könnyebben ütöd le vele a Floor12-t is mint egy Keqing-el. Fischl az support, ha van Raiden-ed akkor nincs szükség Keqing-re.
dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4. vagyok

Shogun: ahogy írta az 5., a legerősebb, illetve a skillje az support tud lenni bármelyik más karakternek, benyomod és aztán váltasz, elnyomod az ultikat és ha feltöltött Raiden kis köre a hátad mögött, váltasz rá és bamm


Fischl: ultira nem mondanám olyan erősnek, Ozra, azaz skillre szokták építeni legtöbbször (vagy physicalra), elméleti alapon Oz hasonlóan csinál mint Raiden skill, elemi support, de nem olyan intenzíven segít


Keqing: alapjáraton sub, de lehet main dps is, sajnos ő dendro függő, skillje jó ha kicsit combozni akarsz támadás közben, ulti az okésnak mondható, feltéve ha van reakció

dec. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze
dec. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a sok segítséget!
dec. 12. 04:30
 10/10 anonim válasza:
51%
mommy dommy
jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!