Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Watch Dogs: Audio logs begyüjt...

Watch Dogs: Audio logs begyüjtése?

Figyelt kérdés

Üdv. Az lenne a kérdésem hogyha story alatt kimaradna 1-2 Audio log akkor azt később be tudom-e szerezni?



Olyat olvastam hogy elvileg ha végigvitted a játékot akkor a hiányzó story alapúakat megkapod. Ez igaz?



dec. 11. 07:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt azt mondja valaki, hogy ez igaz, tehát a játék véghezvitele után tényleg begyűjtheted a kihagyott logokat.


[link]

dec. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Ez PC-re is igaz? Mert látom PS verziónál írják.
dec. 11. 09:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.

Itt azt írják, hogy, amit nem gyűjtesz be azt később nem lesz lehetőséged megszerezni, mert vannak helyek, amik csak bizonyos küldetések közben hozzáférhetőek.


[link]

dec. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Értem. Éppen ez a bajom. Én is ilyesmiket olvastam. Egyik helyen azt írták hogy megkapjuk(1. válaszod is ezt igazolja) máshol meg amit most utoljára írtál hogy bukta.


Legjobb lenne ha olyan is megtalálná a kérdésem aki már végigvitte és tudja tapasztalatból mondani. Most még nem lenne nagy érvágás előről kezdeni, de végigvitel után már semmi kedvem nem lenne hozzá...

dec. 11. 11:12
 5/11 anonim ***** válasza:

Az esetleg nem megoldás ha utólag meghallgatod, ami kimaradt?

https://www.youtube.com/watch?v=mJpNqf5hoYQ

dec. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
audio logokból amúgy is csak 10 db-ot kell összegyűjteni, ha a 100%-os végigjátszásra hajtasz, és ennél sokkal több van a játékban. Lényegtelen, hogy megkapod-e mindet a sztori végén vagy sem.
dec. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5 Eléggé maximalista vagyok az a baj, ezért szeretném mindet begyűjteni. Köszönöm a linket, belenézek majd. :)


#6 Nem az volt a kérdés hogy szerinted lényeges-e vagy sem. Ha érdemben nem akarsz válaszolni akkor kérlek inkább ne is írj.

dec. 11. 14:28
 8/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. A kedvedért letöltöttem a játékot, hogy megnézzem neked, lásd kivel van dolgod. :P (PC, Steam verzió)

[link]

[link]

Az első képen azt láthatod, hogy 100%-ra teljesítettem, ergo a sztorit is végigvittem. A másodikon pedig azt, hogy nincs meg az összes audio log. Viszont a sztori-alapúak (tehát a sárga hátteresek) mind megvannak, pedig kötve hiszem, hogy én magam megtaláltam az összeset, szóval valószínűleg ezeket automatikusan adta be. A kék hátterű audio logokat pedig szerintem a játék befejezése után is meg lehet találni.

Szóval kérdésedre a válasz, az én régi tapasztalataim szerint: igen, az összes audio logot be tudod majd gyűjteni a játék végén.

dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8: Javítás: most nézem, hogy az Aiden-es logokból csak 5/8 van.

Szóval mégsem kapod meg a hiányzókat a sztori végén.

dec. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#8. Na köszönöm szépen, ez már segítőkész és hasznos válasz volt. Akkor ezek szerint guide-al kell játszanom. Legalábbis ami mutatja melyik story audio hol van. A sima quest-ek azok megoldhatóak, de Story-nál vannak helyek ahova csak story alatt lehet bemenni ugye. Ezért érdekelt mi a helyzet, mert ahogy #1 is írta 1x megerősítették, majd 1x cáfolták a story végei megkapást.
dec. 12. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!