Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elérhető valahol működő GTA V...

Elérhető valahol működő GTA V magyarítás?

Figyelt kérdés
Letöltöttem ezt a Mód aktivátort, de azt írja, h a jelenlegi játékverzióhoz nincs hozzáigazítva a magyarítás, nem is engedi telepíteni. Létezik, h egy ilyen népszerű, viszont már 10 éves játékhoz senki nem csinált még egy gépi magyarítást sem, ami működne?
dec. 12. 22:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Az a baj hogy a móddolás üti az online funkciót. Ezáltal nem éri meg 1 csapatnak sem. Lévén az 5. részt a multi miatt játsszák az emberek és nem a SP része miatt. Multi meg kib#sz mint macskát sz#rni ha buherálod a fájlokat. Szóval marad az angol.
dec. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
#1 jaja értem. Hát ez gáz. És egyre több játékot dobnak ki kötelező online kapcsolattal akkor is, ha csak az SP érdekel… na mindegy kösz azért.
dec. 13. 08:44
 3/22 anonim ***** válasza:
61%
Én hétvégén értem a játék végére magyarítással, akkor még működött. Ha azóta jött frissítés a játékhoz, akkor szimplán csak várni kell, amíg frissítik a magyarítást is.
dec. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
44%
#3 Mi EREDETI játékról beszélünk, nem lopott verzióról mint amit te használsz szégyenedre.
dec. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

#4

Mi utal arra, hogy én lopott verziót használtam? Gondolkodj, mielőtt hozza szólsz valamihez, főleg ha még nem is értesz hozzá.

dec. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%
Eredeti játék nem enged multizni ha módolod. Tehát ha magyarul akarod játszani maximum SP tudsz csak. Azért pedig nem veszik meg az 5. részt, mivel a multiban rejlik az ereje.
dec. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Hát ez elég nagy butaság, főleg úgy, hogy elég masszív a single része (ahogy az eddigi összes GTA-nak). Konkrétan a GTA 5 volt az első amibe normális multi került, és mégis a korábbi részek megjelenése is piros betűs ünnep volt. De szerintem ez a kérdezőnél is egyértelmű, hogy a történet érdekli. Én is kb. fél órát töltöttem benne, azt is inkább csak egy potya achievementért. Inkább csak a fortnite nemzedéknél jellemző, hogy a multira izgulnak.


Azt meg meg se említem, hogy nagyjából fél perc deaktiválni a magyarítást, ha épp multizni akarsz.

dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Így van, nálam a SP menne csak. A multi része nem az én világom. Ps-en már régen megvan, most a magyarítás miatt vettem meg steamre, akciós, gondoltam így megéri, de mivel nem működik, így refoundoltam. Talán majd a 6. rész :D
dec. 13. 16:42
 9/22 anonim ***** válasza:

6. rész még 2 év mire jön. 2025 végén jön konzolokra, utána MINIMUM fél év mire pc-re is kiadják. Akkor még nem is beszéltünk arról mennyire bugos lesz elején mint minden Rocksz#r játék. Szóval mire játszható lesz PC-n is rendesen alsó hangon is 2027 eleje. Az pedig már tuti online alapu lesz az SP ott is.


Most pedig csak ez miatt refund-olni eléggé fa... Inkább tanulj meg angolul...


Ma már a játékok 95%-ban nincs magyar felírat. Max fél évvek később HA fordító vagy fordítócsapat nekiesik és megcsinálja és ez 1 gigantikus HA...


Szóval többre mész az angollal ahelyett hogy mindent magyarul akarnál.

dec. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, tegnap megjött az új frissítés (kb. fél évente van egy) Szimplán csak meg kell várni, hogy hozzáigazítsák a készítők, de ezt írja is a Mód aktivátor.
dec. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!