Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Okosított Nintendo Switchen a...

Okosított Nintendo Switchen a gyári szoftvert lehet frissíteni?

Figyelt kérdés
Kaptam a nagyszüleimtől egy nintendo switchet. Dual Modeban van rajta a gyári szoftver és a hackelt szoftver. A gyárit tudom frissíteni anélkül, hogy bannolnák a konzolt?

dec. 14. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

"nagyszüleimtől" Persze. :D Majd pont ők adnak "buher" Nintendo-t neked.


De érdemben válaszolva. Ha frissiteni akarod akkor meg leszel ba... Szerintem érted mire gondolok. Vagy marad úgy ahogy most van, vagy jogtisztát veszel. Sajna buherált rész miatt ha frissiteni próbálod jön a fekete leves és erősen kétlem hogy azt akarod.

dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Frissítheted és kapsz egy teljes készülék tiltást. Switch-nél elég durván ugranak minden modolásra, akár távolról is zárolhatják és még csak nem is panaszkodhatsz mert a felhasználási feltételekben benne van hogy tilos a szoftverben turkálni.
dec. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!