Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cyberpunk 2077 dlc hogy is...

Cyberpunk 2077 dlc hogy is van a vége ?

Figyelt kérdés

olyan kérdésem lenne h nekem még ismeretlen az alap játék vége

(akiért a harang szól) küldit sosem kezdtem el...tudom h vannak több féle befejezések


Na most ki jött ez a dlc-t ott megint kapunk új végeket ugye...


Az a kérdés hogy én tudni akarom alapból mit kapnék (ugye dlc nélkül)

mivel utána akarok majd járni hogy anno a dlc-t előtt milyen befejezések voltak összesen és ugye én melyiket kaptam...


de ugye így véget ér a játék ha azt a küldit megcsinálom....


ha viszont nem kezdem el "akiért a harang szól" küldit és belevetem magam a dlc-be és ott ugye megint kapok egy véget...viszont így nem fogom tudni az említett alapjáték vég küldijének a befejezését...


csak az a megoldás van hogy befejezem a hanako fő sztorit és kapok egy véget majd vissza töltöm és elkezdem a dlc-t ?


én úgy akarom h a dlc-be is belevetni magam...valaki letudná írni annak melyik az utolsó küldi neve ? És akkor mind a kettőt meghagynám és egyszer ezt egyszer azt nyomom be...(egy mentés előtt persze)



dec. 18. 00:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell visszatölteni semmit, az utolsó küldetés előttre fog visszarakni, ahol befejezheted a többi nem megcsinált dolgodat és nekiállhatsz a dlc-nek vagy egy másik befejezésnek.
dec. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nocturne küldetés az utolsó, addig lehet játszani a DLC-vel, még azt el nem kezded, egyébként én úgy csináltam, hogy visszatöltöttem és 3 különböző véget is megnéztem, mert megcsinálni más, mint megnézni (mert előre megnéztem) a youtuben, szerintem megéri több véget is elérni, nagyon mások.
jan. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!