Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Régi, hajós játék? 90-es évek.

Régi, hajós játék? 90-es évek.

Figyelt kérdés

Keresek egy hajós játékot, amellyel a 90-es években játszottam.


Három elemre emlékszem:

1. Port, ahol hajót lehetett készíteni,

2. Hajók, amellyel volt lehetőség a vízen mozogni, más hajókra lőni, mellé hajózni és elfoglalni, új portot avagy erődöt készíteni. Egyszerű kis csónaktól kezdve, hatalmas csatahajókig mindenféle hajó volt. Mókás az egészben, hogy kis csónakkal is el lehetett rabolni/foglalni a hatalmas csatahajót, viszont ha a csatahajóval egyszer rálőttél a kis csónakra (és talált), akkor kb azonnal égett és elsüllyedt.

3. Erőd, amelyből létezett kicsi és nagy. Nagy erőd nagyon erőset lőtt, kis erőd gyengébbet, de olcsóbb is volt.


Játék körökre osztott, egy térképen. Amint végeztél az összes cselekvéseddel (kikötő, hajók, erőd), vége a körnek és az ellenfél folytatja. Felülnézetes, volt lehetőség egy PC-n, közösen játszani.


Valakinek ismerős? Régóta keresem, de nem találtam a retró játékok között.



dec. 19. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ancient Conquest


Imádtam. :)

dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja bocs, az rts volt.
dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ez más amit linkeltél, de ha van több ötleted szívesen hallgatom, úgy tűnik nem volt nagyon népszerű ez a játék. :)
dec. 21. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!