Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps 4 konzol használata? Többi...

Ps 4 konzol használata? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval a kérdésem csak annyi lenne hogy ha az ember úgy dönt hogy használatba akarna venni egy

egy ps 4 konzolt (vagy akármelyik másik konzolt, nem nagyon gondolnám hogy e tekintetben lenne különbség bármelyiknél is) akkor az jelenthet problémát ha az adott tv-n alapvetően nincsen elérhető előfiztés? Tehát nincsenek nézhető csatornák. Alapvetően szinte soha nem nézek tv-t, emiatt nálunk a családban egyedül csak az én szobámba nincsen bekötve a szolgáltatás. A tv maga viszont totál működőképes.

Arra gondoltam hogy mivel a konzolt úgyis külön kábellel szükséges a tv-hez hozzácsatlakoztatni nem feltétlenül ütközhetek emiatt problémába, azonban mivel ezelőtt még sohasem volt konzolom kicsit bizonytalan vagyok a témában. Ha valaki ki tud segíteni annak előre is nagyon megköszönöm!



dec. 21. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi összefüggés a TV előfizetés és a konzolok között.
dec. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Hogy jön a konzol tv adáshoz?
dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi kell hogy jó legyen a tv.
dec. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Semmilyen tv szolgáltatás nem befolyásolja. Egy hdmi kábel és kész is van az egész.
dec. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
HDMI kábellel összekötöd, és azt a HDMI inputot nézed. Be lehet állítani úgy hogy bekapcsoláskor bekapcsolja a tv-t, ha kikapcsolod a tv-t a konzol is kikapcsol. Tv műsor nem kell hozzá, mint ahogy mp4 nézéshez se kell
dec. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!