Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Legjobb beállítások warzone 3hoz?

Legjobb beállítások warzone 3hoz?

Figyelt kérdés
Nem mai gépem van és úgy vettem észre hogy már csak a processzorom az ami kevés hozzá hogy jól fusson a játék. Nem szeretnék most költeni a gépre, inkább a grafikából adnék lejjebb vagy bármiből hogy jobban fusson. Egy Intel core i3 7100-rol van szó és nem tudom hol találhatnék jó beállítást hozzá hogy jól bírja az is. (Link weboldalra vagy esetleg yt videó) a videokártyám egy Nvidia geforce gtx 1050 ti és 8gb ram-om van csak és ilyen 30-40 fps-el játszom a jelenlegi beállításokkal,de előfordul hogy ez játék közben leesik és a processzoron vettem észre ezt. Válaszokat előre is köszönöm:)

dec. 27. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig nem úszod meg bővítés nélkül. a 8gb ram önmagába már ÉDESKEVÉS mai játékoknál. Minimum 16gb kell ma már mindenre vagy több.


Proci is eléggé régi. Minimum i5 kéne már ott is 10th generációs alsó hangon. i3 7100-ba csak 2 mag/4 szál van, az is édeskevés ma már szinte bármire. Szóval ha nem akarsz mégsem költeni, akkor bizony adj lejjebb a grafikából elég szépen. Hiába jó maga a vga-d, az az i3 cpu nem tudja kihasználni annyira antik mellé.

dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!