Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tetszik a House flipper 2?

Tetszik a House flipper 2?

Figyelt kérdés
Az első verzió nagyon tetszett bár én nem vettem meg, mindig egy barátom gépén játszottam vele. Én kicsit sokkallom a House flipper 2 árát ezért kérdezem hogy szerintetek mennyivel jobb mint az első. Plusz bármilyen tapasztalatra kíváncsi vagyok.

dec. 28. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

3300+ szöveges vélemény van az áruházi oldalon olyanoktól, akik játszottak is vele. Azzal többre mész, mint itt maximum 1-2 kommenttel.

Első ránézésre olyan, mint ahelyett hogy kapott volt frissítést vagy javítást az első játék, helyette kiadták ugyanazt a minimális módosítást "2" néven. Az ilyen munkaszimulátor játékok amúgy is erősen korlátozottak, és sok fejlesztő ugyanazt a játékmechanikát adja el újra és újra, csak más témába csomagolva (és annak is a 80%-a egy eszköz kiválasztása, majd egy animáció végignézése kattintás után, 10 óra alatt az agyadra megy a monoton önismétlődő folyamat).

dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel sokat játszottam meg játszogatok. A második a képek alapján sokkal szebb és részletesebb, sokkal durvábban vannak berendezve a házak.


De szerintem jelenleg inkább vedd meg az elsőt fullosan, minden dlc-vel, az komplexebb élményt nyújt.

dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!