Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lesz még eredeti hangulatú...

Kedves Vezető kérdése:

Lesz még eredeti hangulatú Mortal Kombat ?

Figyelt kérdés

A Mortal Kombat 1 től játékosa voltam, a 7ig egy dark spirit verekedős játék volt, amiben nem voltak túltolva a speciális mozdulatok.

De ha már vannak, az X(L) még legalább dark volt, talán a legdarkabb a sorozatből, a menü, a karakterek, a hangok, a szakadt/zorall ruhák, minden. A 11 ben alapból Zombi/kínai mindenki, a fej átlövő/átszúró xray ek utáni harc inkább elvesz a hangulatból. Az Xl ben is idegesítő volt, de legalább a játék többi része "Mortal" volt.

Na most ez az új 1 valami elképesztően fos , szerintem, mint régi Mortalos szerint. :)

Tiszta Tekken az egész, túl színes, világos-virágos, komolytalan xray ekkel, fatalitykkel.


Szerintetek lesz még eredeti hangulatú Mortal Kombat játék, vagy ezzel az 1 el ez lesz az új/maradandó irány?



dec. 30. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Na és a cenzúra? Az MK9-ben az összes női karakternek óriási melle volt, mély dekoltázsok, derékig felvágott dresszek, tangabugyik, de az újabb részekben már tokától bokáig páncél fedi őket, és az arcuk is szándékosan csúnya, hogy a feminista teheneket kiszolgálják. A vérontás, belezés, csontozás az oké, de a szexi nők már túlmennek a határon? Képmutató kecsegek.
dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen a 9 nekem is bejött, főleg Skarlet.

Neki volt sok hosszú kombója, nagy csalódás volt a 11 ben hogy szinte semmit sem tud. A 9 ben számomra kevésbé volt idegesítő az Xray is. A kinézetük szerintem szándékosan fos a 11 től ugye, ahol meg mindenki zombi, réz hatású aranypáncélban van, stb..

De már a menüben ott a mikrotranzakció a régihez hasonló skinekkek, igaz valóban kevésbé sexybbek is a karakterek, és azért a sexy ruhák is hozzátartoztak a Mortalhoz, hogy maradjunk akkor a 9 nél, és pl Skarletnél.

Nekem a kivégzések is gagyik, komolytalanok, mek mik ezek a Dlc karakterek is te jó isten..

jan. 1. 22:06
 3/4 anonim válasza:

Az MK1 úgy katyvasz, ahogy van. Azok az intro dialógusok, te jó ég... Gyakorlatilag mindenki nyalja mindenki pitcháját. Amit az évtizedek óta épített karakterekkel műveltek, az megint csodás. Mileenából, a mellőzött, tébolyult szexszimbólumból elkényeztetett trónörökös lyány'... Scorpionékat inkább meg sem említem.


Nem érdekelnek itt már senkit a régi fanok, majd jól eladják a 14 éveseknek, akik rákattannak a perverz, agyhalott kivégzésekre.

márc. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, azok is inkább komolytalanok lettek a sok túltolástól, meg a menet közbeni X-ray ek től.

Bár még a 9-10 ben elmentek', ha már muszáj volt berakni őket.

A vendégkarakterek is inkább mehettek volna egy Injustice-be.

Az új MK1 meg jobban hasonlít egy oldalnézetes hűde színes-virágos Tekken Tag ra, mint egy dark Mortal ra.

ápr. 1. 10:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!