Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Működik egy accounttal több...

Működik egy accounttal több platformon, a social club, a GTA-V játék?

Figyelt kérdés

Pc-n kezdtem játszani de nem volt a kedvemre, mikor ps4-en hívtak haverok, és sokat játszottam, most megint szeretnék pc-n játszani, de nem enged be a socialclub, kijelentkeztet és azt a social club felhasználót kéri amihez hozzá van kötve, de nekem nincs másikhoz hozzá kötve, csak egy email címre regisztrálok átékokat, és a social club regisztrációs email megegyezik a GTA-V vásárlási dátummal. De ps4 beenged ugyan az az account, néztem a socialclub.rockstargames oldalán a

/games/gtav/pc/career/overview és nincs meg a régi accountom, úgy emlékszem amikor ps4-re akartam belépni töröltem a pc-s hozzáférést, de használt lemezt vettem ps4 gta-hoz nem kellene úgy lennie hogy egy licensz egy account. Bár epic games-en van meg a gta-V, lehet ezzel van baja.



jan. 3. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

EPIC 1 rákfene mindenképp kerüld.


PC-re KÜLÖN MEG KELL VENNI, még ha konzolon már megvan. Ha pedig törölted a fiókod amin meg volt véve akkor veheted újra sajnos, mert annak hiányában nem ismeri el rendszer hogy megvetted már.

jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hiába pontoztok le csicskák, attól még EPIC 1 rákfene és PC-re is meg kell venni GTA 5-öt.
jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen megvettem pc-re, épp ez a problémám, hogy érvényes pc licenszel rendelkezem, számlával a játékról, és nem enged játszani.
jan. 3. 22:33
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]

Itt egy kép meg se tudnám venni mégegyszer.

jan. 3. 22:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Pontosan hol vetted? Steam? EPIC rákfene? Vagy közvetlen Rockstar kliensben? Ha első 2 akkor rendesen linkelted Rockstar fiókodhoz?
jan. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
"EPIC rákfene" ahogy te fogalmazol. Lehet lemezt vásárolni? Azokkal nincs ilyen gond.
jan. 4. 15:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet lemezen is, de ahhoz külön fiók kell ismét.


Ezért nem szabad EPIC-el érintkezni. Azért adnak minden héten ingyen játékot, mert különben kutya sem nézne feléjük annyira "jó" a minőségűk. A kémkedésről nem is beszélve...

jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pedig most vettem az epic-ről két magas szinvonalú játékot.
jan. 4. 19:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt Steam-en is ugyanugy megveheted. Ráadásul ők még nem is kémkednek utánad.
jan. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!