Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Több kérdést láttam már...

Lekv Áron kérdése:

Több kérdést láttam már erről, de hátha érkezik válasz. Mi van akkor a Hotel társasjátékban, ha tartozás miatt aukcióra kerül sor, viszont senki nem licitàl. Elviszi a bank, de a tartozással mi lesz?

Figyelt kérdés
Mert mondjuk senki nem licitál, vagy éppen ketten játszuk és a másiknak nincs annyi pénze hogy megvegye a hotelt/telket. Olyankor mi a helyzet? A játékszabály nem írja.

jan. 3. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért, arról ír hogy van minimum licit? Mert az ellenfélnek biztos van legalább 10 dollárja. Ha nincs aki többet ad, akkor az övé, nem?


Ha 2-en játszotok ésegyikőtök fizetésképtelen, akkor bizony már eléggéa végjáték fut. :)

jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyébként 10 mp-es keresés után:


Árverés Ha valamilyen összeget a játék folyamán nem tudsz kifizetni, akkor fel kell ajánlanod egyik fha szükséges, akkor több) tulajdonodat árverésre. Nincs minimum ár, és minden játékos tehet árajánlatot. A legtöbbet kínáló játékosnak kell eladnod az ingatlant, aki a Birtoklevéllel együtt megkapja a hotelt (vagy telket). Részletekben nem adhatod el az ingatlant. Amint a pénzt megkaptad, köteles vagy azonnal kifizetned minden adósságodat, még akkor is, ha csődbe jutsz, és emiatt kiesel a játékból. Ha egy telekre megkapod az építési engedélyt, de nincs elegendő pénzed, hogy megvásárold, akkor elárverezheted a telket, és ebben az esetben nem kell fizetned az építési engedélyért. A telek új tulajdonosa kérhet majd építési engedélyt, ha megfelelő mezőre lép. Ha egy másik telkei adsz el azért, hogy új épületeket vásárolj, akkor természetesen ki kell fizetned az építési engedély díját. Ha már csak két játékos maradt! Ha már nincs pénzed, telked, szállodád, akkor kiestél a játékból. Ha már csak két játékos maradt a játékban, akkor nekik az egymástól befolyó szállásdíjból kell megélniük, pénz már nem jár nekik, ha elhaladnak a Bank mellett.

jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Árverés


Ha valamilyen összeget a játék folyamán nem tudsz kifizetni, akkor fel kell ajánlanod egyik fha szükséges, akkor több) tulajdonodat árverésre. Nincs minimum ár, és minden játékos tehet árajánlatot. A legtöbbet kínáló játékosnak kell eladnod az ingatlant, aki a Birtoklevéllel együtt megkapja a hotelt (vagy telket). Részletekben nem adhatod el az ingatlant. Amint a pénzt megkaptad, köteles vagy azonnal kifizetned minden adósságodat, még akkor is, ha csődbe jutsz, és emiatt kiesel a játékból. Ha egy telekre megkapod az építési engedélyt, de nincs elegendő pénzed, hogy megvásárold, akkor elárverezheted a telket, és ebben az esetben nem kell fizetned az építési engedélyért. A telek új tulajdonosa kérhet majd építési engedélyt, ha megfelelő mezőre lép. Ha egy másik telkei adsz el azért, hogy új épületeket vásárolj, akkor természetesen ki kell fizetned az építési engedély díját.


Ha már csak két játékos maradt!


Ha már nincs pénzed, telked, szállodád, akkor kiestél a játékból. Ha már csak két játékos maradt a játékban, akkor nekik az egymástól befolyó szállásdíjból kell megélniük, pénz már nem jár nekik, ha elhaladnak a Bank mellett.

jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehet rosszul fogalmaztam vagy tényleg nem fogom fel. A fentieket olvastam a szabályzatunkban is hasonló van. Én arra a helyzetre gondoltam hogy 2 játékos van, az egyiknek fizetnie kell mondjuk 3000 dollárt az eltöltött éjszakàkért viszont nincs annyija. Így el kell àrvereznie valamelyik hotelèt vagy telkét. Az egyetlen ellenfèlnek nincs mondjuk annyi pénze mint a tartozás. Nah ebben az esetben mi törtènik? Akkor is vége a jàtéknak?
jan. 4. 06:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen.
jan. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nem. Van mondjuk 2000 dollárja. Eladod neki az egyik hotelt 2000-ért majd visszaadod neki a 2000-et, utána megint eladsz neki egy hotelt 1000-ért. De azt vedd figyelembe hogy ő licitál, tehát ha csak 10 dollárt ad akkor annyit ad. Tehát ha fizetésképtelen vagy akkor lenyegébem vege.
jan. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!