Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen volt szerinted a Lies...

Milyen volt szerinted a Lies of P?Melyik volt a legnehezebb boss?Melyik volt a legmlékezetesebb helyszín?

Figyelt kérdés

#Xbox #PlayStation #Dark Souls #Lies of p #Souls like
jan. 4. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Szodával elment.
jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Nekem nem tetszett,igaz csak a demót próbáltam, de a Jedi után annyira lélektelen a harc
jan. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Elment kategória. Csak a szokásos futószalagon gyártott Soulslike játék. Szokás szerint csak más skin meg történet ami újítás. A története nekem tetszett.
jan. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Felejthető. A vége nekem különösen nagy csalódás volt, a rossz befejezést hoztam elő, mert fogalmam sem volt, hogy melyik lenne a jó ösvény: hazudni vagy igazat mondani (ráadásul sokszor nem is volt egyértelmű a választás). A pályák grafikailag szépek, de felépítésükben eléggé ötlettelenek voltak. A harcrendszer tetszett, de az ellenfelek már kevésbé, sok olyan "közönséges" enemy volt szétszórva a pályákon, akikkel többet szenvedtem, mint a legtöbb boss-al. Néhány NPC (Róka és Macska, vagy a Négy Nyúl Bandája) kifejezetten tetszett.
jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem rohadt jó volt, természetesen nem ütötte meg a DS3/BB/Sekiro színvonalat nálam(aki ezeket tartja a minimumnak szerintem el van tévedve, ezek klasszis játékok amiknek a színvonalát kb. lehetetlen megugorni), de attól még rohadt jó volt. Én souls veteránnak tartom magam, de ez a játék nagyon megizzasztott, azt hittem a sekiróban nehéz parryzni....na itt sokkal nehezebb úgy éreztem. A fegyverek és a legion armok is nagyon változatosak szerintem, a boss fegyók kombói nagyon faszák. Nekem az operaház volt a kedvencem, habár az enemyk kicsit idegesítőek voltak, de a helyszín nagyon szép volt, a boss meg zseniális(Romeo, King of Puppets). A grafika nagyon jó lett szerintem, komolyan elég megnézni a karakterünk vagy Gepetto arcát, nagyon szépen megcsinálták. Nálam 9/10, sajnos az idegesítő gangbossok lehúzták egy kicsit, de ezen kívül tökéletes.
jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!