Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen MMORPG-k vannak? Részl...

Na neeeee kérdése:

Milyen MMORPG-k vannak? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

Sziasztok. A barátom évente megtalál, hogy kéne valami mmo-val játszani aminek 2 hét random metin2 szerveres farmolgatás a vége és hát itt az új év és megint rájött a görcs.

Tudnátok nekem olyan mmorpg-t mondani ami kreatívabb a sablon nyomom a space-t és elunom az életem játékoknál.

Ha lehet egy rövidke párszavas ajánlót is szeretnék kérni.

Pl.:lehet benne kocsmát üzemeltetni így elkerülve a folytonos farmolást vagy 10-ből 8 nem olyan küldetés, hogy szedj 50 sára virágot, ölj meg 20 farkast, manj a halál retkes f*szára és adj át egy levelet a parancsnoknak.

(A sablonok közé sorolnám a... wow, metin, stb...)



jan. 4. 14:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Utólag bocsánat a megjegyzés vége felé kicsit felhúztam magam.😅
jan. 4. 14:34
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl a SWTOR tetszett. Elsősorban mert szerintem remek sztorija van, és ez megszínesíti a pl valóban egyhangó farmolást.
jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Final Fantasy XIV-ra kattantam rá nagyon:) A story legelején vannak benne azért fetch questek,de később már nem igen és megéri a történetért túlélni ezeket. Meg a fő story mellett rengeteg mindent lehet csinálni, most így kapásból fel se tudnám sorolni az összes "mellékvágányt", amikbe 100 órákra lehet belefeledkezni. Emellett alapvetően kedvesek az emberek. Free triallal az első két előkészítőig csinálhatsz majdnem mindent (70es szint). És egy karakteren egyszerre viheted az összes jobot, amit én nagyon élvezek.
jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*első két kiegészítőig
jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig a legtöbb MMO az ilyen, farmolni kell, ölni mobokat stb...Szerintem a Warframenek adjatok egy esélyt, az is MMO-nak számít, viszont emelett egy nagyon pörgős shooter game temérdek küldivel,fegyverrel,warframmel stb...több 100 build és teljesen ingyenes, habár itt is ha fizetsz bizonyos előnyökhöz juthatsz, de így is midnent ki lehet farmolni. Amúgy én nem csak MMO-ban gondolkoznék, vannak nagyon jó co-op gamek amiket tök olcsón be lehet húzni a szezonális akciókon pl. It takes two,remnant,borderlands 1-2-3,overcooked,grounded stb...
jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Végül a black desert volt az ami 2 napra lekötötte aztán bejelentette, hogy sajnálja mert nagyón jó játék lehetne csak az a baja vele, hogy szar. ...🙃

Co-op címeket is javasoltam neki de lefikázta az összeset. Pl.: borderlan, conan exiles, ark survive... ha esetleg még van kitartásotok és ötletetek szívesen várnék még javaslatokat. Megy a zöld mindenkinek.

jan. 24. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!