Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Starshine legacy, Star Stable...

29bb kérdése:

Starshine legacy, Star Stable PC játékok Nem használod és eladnád? Megvenném

Figyelt kérdés

Üdvözletem mindenkinek!! 😊😊😊

Nagyon szeretném megvásárolni ezeket az eredeti PC játékokat de sajnos sehol sem tudom már... 😭

1. Starshine legacy 1. A léleklovasok relytélye

2. Starshine legacy 2. A Pine Hill kúria titka

3. Starshine legacy 3. Pandória

4. Starshine legacy 4. A Dark Core relytély

5. Star Stable: A nyár szigetén

6. Star Stable: Az ősz lovasai

7. Star Stable: Havas ösvényeken

8. Star Stable: A tavasz bajnoka

Ha bárkinek lenne elfekvőben kérem írjon az alábbi e-mail címre:

baksanbr@gmail.com

Tárgyként a megfelelő játék nevével, a többit privátban megbeszéljük!

Előre is köszönöm! 🙏🙏🙏🙏



jan. 5. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Ha gyönyörű lovakat akarsz látni egy játékban, akkor a red dead 2-t ajánlom
jan. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem vaterán vagy jófogáson nézz körül, esetleg amazon, eBay. Ott vannak használtan. :)
jan. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
#1 Mivel RDR 2 a híresen köztudottan bugfest Rockstar terméke, így én 1 forint ami nem sok annyit nem adnék ki érte. Meg nem az volt a kérdés hogy szerinted mibe vannak "szép" lovak... Tanulj meg olvasni és értelmezni.
jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Ebayen elérhetőek e játékok lemezen, többnyire EU-n belülről, így vámmal nem kell számolni. Csak a borító idegen nyelvű lesz, de a lemezen már rajta van a magyar nyelv. De ha nem gyűjtöd, csak játszani szeretnél velük, fent vannak az Internet Archívumban. Elindulnak modern gépen, de lehetnek vele issuek, például a karakter elsőre a föld alatt kezdett, csúszkált a ló lejtőkön. Korabeli gépen nincs ilyen gond (van régi gépem is, amin az SSO meg se nyikkan, pedig az se egy mai csirke).


#3 a Star Stable Online is egy hatalmas bughalmaz :)

jan. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Itt van egy magyar hirdetőtől: [link]
jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3 szerintem pedig az ember egy lovas játékkal a szép lovak miatt játszik. Az rdr2-ben is emiatt van 10 lovam, és van amikor mást nem is csinálok, csak lovagolok. gyönyőrűen meg van csinálva a mozgása, az izmai, hozzá képest az összes lovas játék megoldása kezdetleges (sajnos)


ps4-en gyönyörűen fut

jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ncore-on minden fent van magyarul is:D
febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!