Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszik valaki a WWE 2K23...

Játszik valaki a WWE 2K23 játékkal?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem meg Xbox Series X-re és az irányítása nekem kicsit fura, a játékmenet meg mintha kicsit túl árkádos lenne. Úgy írom ezt, hogy megvan a WWE 2K19 is, aminek szerintem jobb irányítása és játékmenete volt. Illetve nekem az is zavaró, hogy amikor beadja a signature move-ot (RT+X) xbox-on, azt sokszor lekésem, mert mire be tudom vinni akkorra már a Finisher move (Rt+A) adja be, és akkor már buktam a signature move bevitelének lehetőségét. Ez szerintem irtó nagy hiba. Meg eléggé zavaró bug-ok is vannak a játékban, pl. grafikai glitch-ek, a kötélbe bele akadnak a játékosok, stb. Ezeket már nyilván nem fogják javítani, mivel márciusban már kijön a WWE 2K24.

jan. 8. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A 23 nincs meg de a 24 tervben van de még nem fogom egy darabig.
febr. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
x1 Nálam is tervben van a 24 megvétele. Főleg mivel benne lesz Tyson és a Terminátor is.:) Bár ők szerintem DLC karakterek lesznek. Mike Tyson elvileg pre-order DLC lesz.
febr. 2. 12:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként azóta már rájöttem arra a signature move mechanikára. Igazából annyi a trükk, hogy van a kék csík ami folyamatosan töltődik ha támadásokat viszel be, vagy ha taunt-olsz is közben akkor még gyorsabban töltődik. Amikor teli vana csík és elkezd világítani, na oylankor lehet a signature move-okat alkalmazni. Viszont a finisher move-ok is ugyanezzel a csíkkal töltődnek, csaka z a különbség, hogy azok store-olódnak ha feltőltődött a csík utána bármikor végre lehet őket hajtani. Alul sárga ikon jelzi őket és asszem 3-at is el lehet tárolni. Meg vanank még amolyan extra escape move-ok is amiket egy finisher-rt lehet beváltani, ez utóbbi submission move-okból való kiszabaduláshoz jöhet jól.
febr. 2. 12:57
 4/5 A kérdező kommentje:
A 24-nek elvileg sokkal jobb story módja is lesz Hogan, Austin, Undertaker, stb. legnagyobb meccseit is újrajátszhatjuk majd, tehát itt végre már nem csak egy karakterrel megy végig a Story (Showcase) mód, hanem több karakteren fog átívelni.
febr. 2. 13:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem, hogy a 23-ban nekem ami nem tetszik, hogy a Stamina-t kivették. Az az nem fáradnak a karakterek meccs közben, amitől túl pörgős lett a játékmenet szerintem. Emiatt is tűnik olyan árkádosnak nekem a 22-höz képest is. Remélem a 24-ben ezen is változtatnak majd, mert nekem semmi bajom nem volt a stamina rendszerrel.
febr. 2. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!