Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valakinek lenne kedve kezdő...

Valakinek lenne kedve kezdő LoL-osnak segíteni?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el vele játszani és elég bonyolult játék meg sok mindent nem értek, de nagyon szeretnék benne jó lenni és játszani. Ha valakinek lenne kedve egy szegény lánynak segíteni az alapokat megtanítani akkor nagyon örülnék:)

Kérlek a bántásoktól kíméljetek meg.



jan. 14. 14:05
 1/5 anonim válasza:
48%
Szia én segítek szivesen privátban a dc-met leirom
jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Maga a játék nem komplikált, csak sok a hős. Amit tudok javasolni, hogy játsz sokat botok ellen és ARAM-on, próbálj ki minél több hőst, olvasd végig hogy mit csinálnak a képességeik, mikor játszol velük. A junglet mint kezdő szerintem kerüld el, a többi pozíció nem nehéz - kimész az ösvényre, farmolod a minionokat (kivéve supportként), és próbálsz nem meghalni. :)
jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Hány éves vagy esetleg azt leírod? Egyébként szívesen<3 (én is lány vagyok)
jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Én általában egyedül játszom szóval ha még aktuális, vagy esetleg ha másnak van kedve random chill aramokat menni vagy grindolni rankeden plat körül akkor szívesen fogadok mindenkit
jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%

"egy szegény lánynak"😂

Girl, ne legyél már ennyire pickme, nem olyanok fognak megsajnálni akiket vársz. Valamennyire csak tudsz angolul, nézz videókat, ne legyél életképtelenxdd

febr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!