Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Far Cry Primalban Ull...

A Far Cry Primalban Ull életét le lehet venni a nagy kiálló jégcsapok lelövése nélkül?

Figyelt kérdés

Mikor először le akartam győzni Ull t mindig rosszkor lőttem bele a jégcsapokba csak kb 2 szer találtam el és 2szer mikor beájult megszurkáltam. Levettem az életét 10% ra kb.


Csak hogy pechemre elfogytak a jégcsapok. Vagy 5 percig ütöttem a maximumra felhúzott kétkezes bunkómmal, de semmi életet nem vett le neki. Lándzsákat dobáltam bele és nyilakat lőttem bele, de egy pixelt se vett le az életéből.


Láttam egy fickót youtubon, aki csak 1szer lőtte rá a jégcsapot és legyőzte. A medvéjével támadta miközben verte a bunkóval.


Nekem sikerült legyőzni, vagy 5 ször indítottam újra mire sikerült a jégcsapokkal eltalálni és legyőzni.


De most komolyan egy darab medvével le lehet győzni?


Azt hittem csak a jégcsapokkal lehet. Nektek tapasztalat?


jan. 19. 01:46
 1/1 A kérdező kommentje:

Persze mikor 5 percig üttem vágtam mindenféle fegyverrel és egy pixel életet nem vett le neki, azt hittem sérthetetlen a jégcsap lelövése nélkül.


De lehet csak a kardfogú tigrist kellett volna elővenni? Medve helyett pl?


De arra nem gondoltam...

jan. 19. 01:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!