Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SSO-ban hogy kell Eponát...

SSO-ban hogy kell Eponát feloldani?

Figyelt kérdés
Az van a főküldiben, hogy Lisával kell találkoznom Új-Dombtetőn, viszont nincs feloldva. Utánanéztem, megvan a 14-es szint, a Jorvik Lovardával és a GED-del Jarlaheimben baráti a kapcsolatom, illetve megcsináltam a Herman vakáción küldit is. A Rejtett Dinoszaurusz völgy is fel van oldva, nem tudom mi kell még.

jan. 23. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha megvan a baráti szint a GED Jarlaheimi irodájával, Ms Drake Jarlaheimben megkér, hogy vidd el a jelentést a központba. Helyette Hermannhoz kell vinned. Ha ez megvan és minden más feltétel teljesült, SMS-t kapsz Hermanntól, hogy sikerült megfejtenie a jelentést. Ez elindít egy küldetéssorozatot, ami az elején kettéválik a Goldspur és a Jarlasson családnál, aztán egy titkos átjáró keresésével folytatódik. Ezen jutsz be Eponába. Miután bent vagy, belülről kell kinyitnod a vaskapukat. A kapuk számkóddal nyílnak ami egy ovis szintű matematikai feladvány megoldása (hány lába van...). Onnantól számít megnyíltnak, hogy a Jarlaheim felé vezető mindkét vaskapu nyitva van. Ha addig véletlenül elhagyod Eponát, a titkos úton jutsz vissza, vagy Délpatáról ha jó helyen próbálkozol beeshetsz (amíg nem jutottál át a titkos úton ez nem működik, hazadob, hogy lezárt területre próbáltál belépni).
jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én is ezt olvastam, de valamiért nincs ilyen küldim Ms Drake-nél, pedig megvan a baráti szint :(

jan. 23. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy elkezdted, de valahol félbemaradt. Nézd meg a térképen, hogy van-e sárga küldi Jorvik Lovardában, Hermann házában, a Goldspur malomnál, Paddock-Szigeten, az Elfeledett Mezőkön vagy egyenesen Eponában a főküldin kívül.
jan. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na most rájöttem mi a baj xd

Amikor feloldottam az előreléptetés küldit Ms Drake-nél, nem nyomtam rá, csak örültem hogy végre megvan, remélem most már jó lesz. Bocsi az időpazarlásért és nagyon köszi!

jan. 24. 15:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Megkaptam Hermann SMS-ét :D
jan. 24. 15:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Az jó, akkor mostanra már minden bizonnyal bent vagy. Találkozunk az esti Új Dombtető bajnin :)
jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1es, nekem sikerült bebuggolnom egyszer Dél-Patáról, pedig még messze volt a feloldós küldi és semmi hiba üzit nem dobott, illetve egy kb 7es szintű barátom is ott kóborolt pár hete.
febr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Biztos lehet úgy is, de én amúgy a küldik miatt szerettem volna és azt sajnos csak feloldás után lehet :)
febr. 26. 15:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Így van, van egy védelem a játékban, ami a feloldásig blokkol mindent, így ha bármilyen módon mégis bejutsz, akkor is csak szétnézni tudsz, semmi mást. Az eladó lovak se jelennek meg (bár most frissült a kínálat, lehet azokról lehagyták), meg az Új Dombtető bajnira se tudsz nevezni. Egy barátom a tavaly előtti tavaszi fesztivál alatt nyitotta meg Eponát és aznap élete első Új Dombtető bajniján még nem tudta felvenni a napi küldit a zsetonért, mert a védelem hajnalban még nem aktiválta a küldit, mert akkor még nem volt neki feloldva, csak másnap lett elérhető.
febr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!