Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Red Dead Redemption 2 vègigját...

Red Dead Redemption 2 vègigjátszása után...?

Figyelt kérdés
Ha befejeztem a fő küldetèseket, akkor Jack-al mèg lehet mellèk küldiket, vagy Arthural ? Tudom a story vègèn meghal, de akkor Jack mèg lehet csinálni tevèkenysègeket, pl: mellèk küldik, rablás, vagy akár felfedezèseket?

jan. 25. 10:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnèzèst! Jhon-t akartam írni Jack helyett.
jan. 25. 10:15
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, sőt, van olyan mellékküldetés, amit csak John Marstonnal lehet megcsinálni.
jan. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi! 😀

John Marston is egy remek karakter, de nagyon sajnálom Arthur-t.

Játèk vègèn nem lehet már vele játszani? Mert nèhány játèkban az Ending után vissza lehet kapni egy vagy kèt főbb karaktert. Mondjuk Arthur mellèk küldetèsei, vagy maga a Open World èlmènye miatt akkár.

jan. 25. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet vele, meghalt.
jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De a játék végeztével azért lehet még mászkálni össze-vissza ezzel a John-al, vagy csak fix küldijei vannak és kész?


Azért lenne jó tudni, mert akkor nem játszom végig még, mert én be akarom járni az egész mapot. :D :D

márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, a Johnnal lehet mászkálni, nem lesz a játékból Call of Duty, csőjáték. Sőt, a Tumbleweed, Armadillo részeket, tehát a sivatagot csak Johnnal lehet bejárni, Arthurt ott üldözik.
márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Király! Köszi szépen! :D
márc. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!