Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Motocros Madnes 2 miért nem...

Djballa kérdése:

Motocros Madnes 2 miért nem indul a gépen?

Figyelt kérdés

egy régi játékot szeretnék elindítani a gépemen de biztosan nincs meg rajta az a kisegítő program vagy valami ami miatt nem engedi. tudtok ebben segíteni? d3drm.dll nincs meg

Intel Core i5 9400f

16gb DDR4

Nvidia Geforce GTX 1660

A játék gépigénye jóval kissebb viszont biztos kell hozzá valami más kiegészítő is ami az újabb gépeken nincs meg de a régieken rajta volt. Vagy az op rendszer nem engedi?



#PC #játék #hiba #motocrosmadnes #d3drmdll
jan. 28. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos ez a hátránya a lopott játékoknak. :)
jan. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

#1

Egyáltalán nem biztos, hogy lopott. Sok régi játék másolásvédelme nem kompatibilis modern Windows-zal. Például korai Starforce, pl. megjelenés napi Prince of Persia: The Two Thrones és Afrika Korps vs. Desert Rats nem megy XP-nél újabb Windowson. Az említett játékoknak még a demója sem! SafeDisc 2 szintén problémás.

jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Utána nézve PCGamingWikin itt pont wz a helyzet. A DRM nem működik XP-nél újabb Windowson. Van leírás, hogy lehet megkerülni:

[link]

Enélkül az eredeti, jogtoszta változat nem indul.

jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 érdekes. Nekem pont megvan a 3db prince of persia(Sands of time, Warrior Within és The Two Thrones) eredeti lemezen mégis megy gond nélkül win10 alatt... Azt viszont aláírom hogy némely régebbi játék macerás lehet. Black and White 2-nél pl nekem is kellett "fix", mondjuk az igaz nem eredetibe volt meg.
jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Nekem is megvan, de nem későbbi trilogy vagy egyéb módon frissített kiadás. A CDs SoT-ot sosem próbáltam XP-nél újabb rendszeren, a WW (3CD-s kiadás) úgy rémlik DRM mentes, de ez nem volt igaz az összes verzióra. Azt tudom, hogy úgy le tudtam másolni haveroknak, hogy nem kellett crackelni. A T2T-t (DVD kiadás egy hónappal a megjelenés után véve) viszont anno már Vistára és 7-re is patchelni kellett, különben nem ment.
jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!