Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kinek mi a legmegbízhatóbb...

Kinek mi a legmegbízhatóbb komfort játéka? Jöhet több példa is, de 5-nél többet senki ne írjon.

Figyelt kérdés
Tehát olyanra gondolok amit sose törölsz le, és annyira szereted hogy bármikor képes vagy visszamenni a játékba, akár csak bóklászni vagy szórakozni. Esetleg újra meg újra végigjátszani, akár tizedjére is. Tehát amire minden körülmények között számíthatsz, hogy jót ad neked.

jan. 28. 14:32
 1/9 TR75 ***** válasza:
100%

Far Cry 2

Crysis

Crysis 2

Sniper: Ghost Warrior

jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Skyrim

Planet Zoo

World of Warcraft

jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

(hat nekem mondtak hogy Assassin Creedek milyen jok, mivel leginkabb Black Flagot dicsertek es hajokazast szeretem gondoltam az biztos fog tetszeni - regiek nem tetszettek - ez sem, persze nagyon szep de... akkor jott hogy na egyiptomost (Origins) is dicserik es hat a piramisok sivatag tetszik mindeg, hat ez sem jott be egyaltalan


erre jott Odyssey hogy utolso eselyt adok ac nek

es csak pislogtam, addig pislogtam mig 100% ra vittem ki 10napon tuli jatekido (vagyis 240oran tuli)

es barmikor ellenek (elvagyok!) vele


nos azert mert FC-hez nagyon hasonlo ami a kedvencem mindegyik Far Cry


most pedig elvileg erkezik (par het) egy hajos jatek Skulls and Bones

velhetoen ha eltalaljak akkor az is ilyen orokzold lesz


erdekes pl. hogy szinten Tom Clancy's jatekok se tetszettek

de a WildLands ebbol is kivetel 100ra nem vittem, csak vegig, szerintem (nekem legalabbis) 240ora se lenne eleg 100ra vinni viszont barmikor ellehet lenni vele ugy mint FC-kel


az aztan nagy "jatek-ujitas" lenne amit olvastam hogy FC7-t idore fog menni, teljesen elvenne az openworldseget a jateknak egy ilyen, belehajszolna hogy vidd vegig, ertelmetlen, de hat ok tudjak


Primalbol szeretnek "2." reszt nem dinokat meg olyan dolgokat hianyolok akiket leginkabb irtak neten ebben a temaban amik lenyegeben DLC szaguak


hanem egy hasonlo oskori osemberes jatekot ami sokkal nagyobb volumenu

hat Avataros jatek biztos nem az, ahogy videobol latam az tenyleg egy Primal DLC es ennyi, minek a gigaszi tarhely meretei akkor?)


szoval: FC- 4,P,5,ND,6 (regebbiekkel annyira manapsagmar nem jatszok)

AC Odyssey

WildLands

ezeken kivul termeszetesen

GTA5 (velhetoen 6 is majd?)


(State of Decay, 2 -inkabb regebben)


Tomb Raider uj szeria (2013, Rise, Shadow)

(erdekesnek tartom hogy AC milyen szep es mozgas is, arcok is taj is megis TR-ben sokkal realisztikusabb minden, en igazabol egy TR openworld jatekot varnak, pl adott egy egyseges, vagy tobb vilagreszbol allo (szoval pl lehet europai, afrikai, azsiai, ameriaki openwolrdmap resz) ami kb. Odyssey-tol x4 szer nagyobb, es lehetne 100% ra kidolgozott TPS es FPS nezet kozt valtani (szoval minimum mint gta5 ben) ha lesz ilyen es megelem hogy 100ra vihetem utana meghalhatok... :D)


JustCause 4 neha

(szinten a FC erzes miatt, rengeteg helyen nagyon nagy a hasonlosag FC6 kinezet es JC4 kinezetben novenyzet pl.)


ja persze ha lesz valami nagyon gigaszi oskori jatek azt is szeretnem megelni


emlitett farcry kat megszamolni se tudom hanyszor vittem vegig


leginkabb azt hianyolom tobbi fc ben ami fc6 ban csak picit jott vissza leginkabb krokodilal, quicktimeevent et vagyis hogy megijesztve elkap es nyomni kell valami gombot hogy megmenekulj

ilyesmik hianyoznak jatekokbol


meg kulonbozo viselkedes formak az aiktol, "bot"oktol

pl. Miert kell mindenkit kivegezni megolni? A valosagban elmenekulhetnek, megkimelhesuk oket

lelehet fegyverezni stb.

es hogy utaljak arra mi hianyzik primalbol pl. Az hogy az osember az majom volt

megse tud faramaszni? Hat mi ez mar?

szoval kilehessen hasznalni jobban a kornyezeti terepelemeket


pl. AC ben se ertem hogy csak fel fut fara, de nem tud raallni mint Lara egy agra...

pedig meno lenne ha mar ennyit lopnak egymastol

de jot lopni sosem bun, az kotelezo ha valami jo az legyen jatekba

jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Witcher 3, Lego City undercover
jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

GTA összes

Hotline Miami

NFS Underground 1-2 drag and drift

jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Age of Empires 2

Civilization 6

jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Thief 1-2, Hearthstone, Jazz Jackrabbit 2, Starcraft 2
jan. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rdr2 online. Több mint 4000 órám van benne
jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fernbus Simulator

Dorfromantik

febr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!