Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért kevés az fps?

Mért kevés az fps?

Figyelt kérdés
Metro 2033 Redux játékról lenne szó. egy asus rog strix rtx 2070 kártyán, mért csak 45-50 fps-em van?
jan. 28. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja? :D
jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

milyen felbontáson, milyen grafikai beállítások mellett, milyen élsimítással, milyen processzorral és hány GB rammal?


https://www.youtube.com/watch?v=Uc3qyl5pOnU

Itt látni hogy max beállításokkal se megy fullHD-ben nagyon 70 fölé (kivéve videos résznél), ha régebbi a proci, az is korlátozhat.

jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

i7 9700k 16 gb ram és maxon van minden felbontás 1080p.


játék közel se kér ennyit! mi volt mikor meg jelent 2014-ben? örülhettek azok a személyek, akik bírtak vele játszani. az én gépem erősen Overkill ehhez a játékhoz.

jan. 28. 21:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Húzd le az élsimítást, az sokszor segít, texture filtering teljesen felesleges 16x-oson, 2x is bőven jó, SSAA-t is nyugodtan kapcsold ki vagy max 2x.


Nekem overclockolt ryzen 3600x vérzett el pl WOlfeinstein alatt amikor benyomtam az élsimításokat, nevetséges mennyi plusz erőforrást felzabálnak.

jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

SSAA-t le vettem 4x-2x-re többi maradt minden maxon 100+FPS.

a metro exodus 1080p szintén maxon kivéve ray tracing 60+FPS.


Metro Exodus és Metro 2033 Redux gépigényei között, azért van különbség! mégis jobban fut az új mint a régi.

jan. 28. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Optimalizálásbeli gondokat a fejlesztő felé jelezheted, kb úgy is letrágyázzák, főleg mivel egy 8 éves játékról van szó.
jan. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Leírták neked a lényeget úgy látom, akkor ezt én már nem ismételném meg.

Csak azért írok mégis, mert van még egy olyan opció, ami eddig nem került szóba.


Szóval a Redux már a felújított változat. Esetleg ha nem tudod megoldani, tehetnél egy próbát a sima eredeti 2033-al is. Sokan amúgy jobban is szeretik azt, mert darkosabb az atmoszférája, meg valahogy nyersebb, vadabb, egyedibb a látványvilág. A redux is szép, szeretem mindkettőt, de ott mintha már elmenne a filmesebb látványvilág felé sokszor a szín és fény.

Egyébként a látványon túl is van különbség. Pl az eredeti mellett szól, hogy a stealth ott még sokkal nehezebb és realistább, a reduxban már könnyítettek rajta. Illetve a redux mellett szól, hogy ott már bővítették a helyszíneket néhol. De emlékeim szerint mintha a fegyverek kapcsán is lenne különbség. Szóval én mindkét verziót ajánlom. És ha tényleg nem válna be az optimalizálás, és nagyon zavar az fps drop, akkor lehet simán jobban járnál az eredetivel, mert az tudtommal némileg jobban is fut.

jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!