Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Geforce Now vagy Nware....

Geforce Now vagy Nware. Próbáltad már valamelyiket?

Figyelt kérdés

Ha jól értem, olyasmik ezek mint a Steam, csak az itt megvett játékokat nem a gépemen játszom, hanem egy szerveren ami biztosítja a megfelelő konfigurációt a játék futásához.

Jól értem?


Ha próbáltad már valamelyiket, akkor milyen élményed volt vele?

Használható, megéri, olyan a játék mintha azén gépemen lenne?

Digi 1000 netem van, ezzel gondolom nem lenne gond.

Max 100/300 min 300/75.


Köszi a válaszokat!



jan. 30. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A Steam-en megvett játékaidat a Geforce Now segítségével szerverről futtatod. Így itt a neted számít. Digi 1gb nettel pedig röhögve elmegy minden. Legalábbis amig SP játék. Ha olyan ami net alapú(pl erősen multira épít vagy mmorpg) akkor ott már akadhatnak kisebb gondok, mert ugye duplán lesz a neted használva. De szerintem az se lenne olyan vészes gigás nettel.
jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1. 500-as Telekom is vinné?
jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Probaltam, es nem valt be.

Az 500-as net is eleg, sot meg lassabb is eleg tud lenni. Kerdes hogy milyen grafikan akarsz jatszani.

Single jatekokra hetvegi gamereknek tokeletesen megfelel.

Viszont 2 hatranya van:

-nem modolhato vagy modosithato a jatek.

-multiban, ahol minden pillanat szamit, hatranyban vagy.

Onmagaban nem a net sebessege szamit, hanem a valaszido. Es mivel egy plusz szolgaltatas van kozted es a jatekszerver kozt, megno a valaszido (ping) es a jatek reagalasi ideje a billentyuzet/eger hasznalatara (input lag).

jan. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én anno a Cyberpunkot geforce now-val vittem ki + sokat ETS2-ztem is vele. Ha van stabil neted, akkor sokkal gazdaságosabb, mint ha mindig fullos gameer gépet vennél.
febr. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Multizni nem multiznék vele, de ha csak magad játszol akkor oda teljesen jó egy ilyen szolgáltatás, főleg gigás nettel.

Az mondjuk néha előfordulhat hogy te lenyomsz egy gombot és érezhetően később, 0,5-1 másodperccel később történik csak meg a dolog a képernyődön a nagyobb válaszidő miatt.

febr. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Telekom 500-as nettel használtam Gefore Now-t PC-n és android TV-n is. De leginkább PC-n maxra állítva, vagyis hogy maxon használja ki a netet amit tud, hónapokig nem volt vele gond, néha még most is előfizetek ha vmi játék nagyon érdekel. Alaposan leteszteltem mindennel, Moba, FPS (cod, BF) single gamek. 16-23 ms késés van nálam, ami amúgy nem észtevehető, én úgy játszottam végig mintha saját PC-n tolnám, az egér oda célzott ahova akartam stb, mobában is stabil gameplay volt végig (Dota2). A 6 hónapos előfizetések megérősek, a priority meg ultimate is, attól függ mik az igényeid.
febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek!


Ki fogom próbálni!

febr. 2. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!