Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az, hogy játékokban...

Miért van az, hogy játékokban az egylövetű fegyverekkel mindig sokkal pontosabb és gyorsabb vagyok, mint a fél/automata fegyverekkel? Ennek pszichológiai okai vannak? Más is ugyanígy van ezzel?

Figyelt kérdés
febr. 4. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert az automata fegyverekkel kell vagy 25 tár az ellenfélbe, míg az egylövetűvel csak 1-2.
febr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert az automata fegyverek a való életben is pontatlanabbak, más a funkciójuk, nem a pontos egyes lövés az elsődleges erősségük, hanem a suppressive fire, vagy hogy közelről a mozgásban lévő katona is találjon a kevésbé precíz célzás ellenére
febr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet mesterlövész típus vagy, nem pedig rohamosztagos vagy páncélgránátos

Mesterlövésznek születni kell ahhoz érzék kell meg azok állandóan gyakorolnak

Lemész egy lövészklubbba ott is 50 emberből jó ha 2 alkalmas lesz hivatásos sportlövőnek (őket viszik egyből frontra ha háborús helyzet alakul ki kötelezően mesterlövésznek)

Persze ma már a mesterlövészpuskák sokat változtak sok könnyítés lett bevezetve ezen a téren de ha például normál puskával nem tudsz célba lőni akkor téged már nem is engednek tovább a létrán

febr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt az egylövetű pontosabb, a másik pedig ott az optimalizálás, miért választana bárki egylövetű puskát ha a pisztoly pont ugyan olyan erős, pontos és pluszban van benne még 6/14/21 stb lőszer? Értelmetlenné válna az egylövetű.
febr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3.: A való életben ezt hogyan tudom kideríteni, hogy mesterlövész típus vagyok-e? Ha veszek egy légpuskát, az alkalmas a célra?
febr. 4. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!