Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Beidou-t vagy Ningguang-ot...

Beidou-t vagy Ningguang-ot választanátok?

Figyelt kérdés

Kettejük között vacilálok :D Electro karakterből csak Lisa és Dori van meg, viszont Geo karakterem szerintem nincs. Illetve Lumine ha rezonálok vele a Geo energiával, de az Anemo-t jobban szeretem használni.


A team-emnek nincs sok értelme, de Xiangling main vagyok, mellette Lumine-t használom, Barbara a supportom és miután vele bevizeztem Kaeya-val szoktam fagyasztgatni :D



febr. 5. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ningg párti vok. :D


én csapatom: Rosaria+Sucrose+Barbara+Ningg Szóval víz+jég és szél+geo support kombozók, vagyis csak az volt mert már otthagytam a játékot. xD Rosaria volt main dps-em Barbi támogatásával. Sucrose-t dps-re építettem, Ninget meg support-osra. Mondjuk ez már elég rég volt. Nem tudom ha most visszatérnék mennyire lenne életképes még ez a build-em.

febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beidou több csapatba jó, csak adj neki sok energy recharge-t.

De ha az is érdekel hogy ki éri meg legjobban a lantern riteban, akkor szerintem yao yao. A dendro reakciók meg tudják könnyíteni a játékot + yao yao gyógyítani is tud👍

febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
febr. 5. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Beidou jobb választás, endgame körül is jobban jön bárhol az ultijával, early DPS / supportnak is jó lehet, endgame / spiral abyssba eléggé hasznosabb tud lenni mint egy Ningguang. Ha már behúzod Beidou-t mindig akkor próbálj meg wishelni amikor ő van aztán lődd ba a C6-ot, eléggé erős support tud lenni.
febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül Beidou-t választottam és beraktam Kaeya helyére :D
febr. 8. 19:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!