Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Help! Miért írja ki ezt a...

Help! Miért írja ki ezt a sims 4-em?

Figyelt kérdés

109:e56fc6bb:703c3d50

nem találtam semmi olyat az interneten ami használt volna. :((

már letöröltem, újraindítottam, mindent megtettem amit lehetett. Mit csináljak??

Köszi ha segítetek!!



febr. 5. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

VEDD MEG!!!!


Ezt tudod még tenni. Olcsó húsnak bizony híg a leve pajtás. ;)

febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

#1 ocsortány buta vagy, és még büszke is vagy rá. Eredeti játéknál is ugyanúgy egy bugos sz@r a sims 4 sajnos


--


[link]


Ezt találtam, itt olvasgass, kérdező, hátha sikerül valami!

Updatelj, hogy mi használt☺️

febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Ja, én is bírom az ilyen baromarcúakat, akik azonnal rávágják, hogy tört játék, azért van a hiba, holott a kérdező nem is említette, hogy tört vagy eredeti játéka van. Az eredeti játékban is előfordulhatnak hibák, ahogy a 2-es mondja. Mellesleg megvenni sem kell, mert az alapjáték ingyen van. Bezzeg, ha a kérdező kiírta volna, hogy eredeti a játéka, az 1. válaszoló csak lapítani, mint sz@r a fűben, mert fingja sem lenne, hogy mitől van a hiba, a lényeg, hogy beböföghesse a hülyeségét. Kíváncsi volnék, neki minden játékát megvette-e.
febr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 nagyon köszönöm a válaszodat! Sajnos ez most nem jött be, mivel teljesen legálisan vettrm meg. Nem tört játék:( de azért köszi! 😚

#2 megnézem ma délután és írok ha működött! Köszi!!💖

febr. 6. 09:04
 5/5 A kérdező kommentje:

Na hahó skacook!

Közben megjavították nekem. Csak valamit a game option-ben ki kellett pipálni. De sajnos nem tudom megmondani hogy mii.

Köszi mindenkinek a segítséget! <3

febr. 7. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!