Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretnék egy asztali PC-t...

Szeretnék egy asztali PC-t össze állítani, de sajnos én nem értek hozzá. Tudnátok segíteni, esetleg össze rakni egyet vagy linkeket küldeni jó alkatrészekről?

Figyelt kérdés
Egy minőségi, középkategóriás gépnek is tudnék örülni. Hasonló játékokkal szeretnék rajta játszani mint például a Palworld. 350-400 ezer forintot tudnék rá szánni! Előre is köszönöm szépen!

febr. 5. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
De ha egyszer nem értesz hozzá, akkor miért te akarod összerakni? Ennyi pénzért teljesen korrekt kész konfigurációkat tudnál venni.
febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Attól még hogy nem értek ehhez, úgy tudom így internetről is lehet komplett gépet össze állítani. Pontosan ezért kértem segítséget, hogy miknek érdemes utána néznem vagy mik azok amikkel már jól tud működni egy gép. Veszteni valóm nincs azzal, hogy megpróbálok itt is segítséget kérni. Legalább új dolgokat tanulok meg.
febr. 5. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a pcx.hu-t vagy az ipon.hu gépösszerakó funkcióját tudom ajánlani. Lehet így anyagilag nem fogja annyira megérni, de legalább pár napon belül kapsz egy kész PC-t. Onnan már csak monitor kell.


Gépigény.hu-n kb be lehet lőni hány fps-ed lenne. Teljesen ne bízz meg ezekben a számokban, csak iránymutatónak használd, hogy feltudd mérni mi az amit még kb elbírna a géped és mi az amit nem.

febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2. kommentelőnek nagyon szépen köszönöm a linket!
febr. 5. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!