Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen fantasztikus JRPG-k...

Milyen fantasztikus JRPG-k (vagy esetleg fantasy RPGk) vannak PC-re?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be a Granblue Fantasy Relink-et, az egyik legjobb és legfelemelőbb játék volt, amelyet valaha játszottam, és hatalmas űrt hagyott bennem. Milyen hasonló RPG-ket tudtok ajánlani? (lenyűgöző sztori amelyben tinédzserek megmentik a világot, jó grafika és játékmechanika, ne legyen túl elnyújtott).

#RPG #Granblue Fantasy
febr. 5. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
A steam keresőjében a megfelelő filtereket beállítva mit láttál?
febr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elsősorban egy rahedli 16-bites szerencsétlenséget, én viszont modern grafikát és játékmenetet szeretnék. Final Fantasy / Persona világa, hangulata nem jön be. Az Atelier sorozattal szemeztem még, de úgy nézem, hogy túl lányos. Ezért bátorkodtam megkérdezni itt.
febr. 6. 13:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"hatalmas űrt hagyott bennem."


Ha már ekkora hiányt keltett benned... 😀


Mass Effect: Legendary Edition?

[link]


Grandiózus űreposz. RPG elemekkel tűzdelt akció-scifi-kalandjáték. Igaz, nem fantasy, meg nem tinédzserek mentik meg a világot, viszont cserébe az egész galaxis sorsa a kezedben van. Amiben erős a Mass Effect azok a karakterek. Ha beszélgetsz a legénységed tagjaival, akkor nagyon sokmindent megtudsz róluk, a múltjukról, fajuk történelméről, így megérted motivációjukat, megismered erősségeiket így a küldetésekre mindig azt viszed, aki leginkább szolgálja azt a játékstílust, amit játszol. Hamar megkedvelhetőek. Egyikük sem tökéletes, van jellembeli hibájuk, de pont emiatt emberiek. Bár ez nem jó szó, mert vannak akik nem emberek, szóval inkább hihetőek a karakterek.


Shephard parancsnok (őt alakítod) lehet férfi vagy nő, van karaktergenerálás. A Legendary Edition a három játékot tartalmazza, összes kiegészítővel. Az első rész közel 20 éve jelent meg, a grafikáját feljavították, így sok évet letagadhat. Játékmechanikailag fedezékharc+képességhasználat+lövöldözés az akciójelenetekben, ami az első részben kicsit tankszerű, a második-harmadik részben sokkal játszhatóbb már a dolog. Az első sem vészes, de az irányításon érezni, hogy régi játék. Még úgy is, hogy ezen is javítottak a LE kiadásban. Hosszú játékmenetre számíts, rengeteg fő és mellékküldetés van. Érdemes ha nem is az összes, de a lehető legtöbb mellékküldetést elvégezni, mert színesítik a történetet, bár van olyan mellékküldetés, ami unalmas és önismétlő, mert "megint ugyanazt kell csinálni csak máshol".

febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Atelier sorozat (Pl Atelier Ryza 1-2)

Final Fantasy sorozat

Tales of Arise

Xenoblade Chronicles

Tales of Berseria

febr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Ez a Tales of Arise nagyon tetszik a videók alapján, feltétlenül megnézem.

A Mass Effectet és az Ateliert is megnézem majd.

A Final Fantasy nem nagyon jön be, a videókon csak azt látom, hogy középkorú rockerek lövöldöznek cyberpunk gettókban.

A Xenobladet sajnos nem találtam meg Steamen.

febr. 8. 14:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Xenoblade csak nintendo switch-re van, én azon játszottam azért nem is néztem hogy csak PC-re, bocs.
febr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát kábé beírhattad volna a googlebe, hogy Granblue Fantasy Relink like games és kaphattál volna egy csomó találatot és előrébb lennél.
febr. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!